AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
followme150x150

Klíč k erotice? Červená barva! - Novinky ve světě erotiky

Klíč k erotice? Červená barva!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Klíč k erotice? Červená barva!
Klíč k erotice? Červená barva!
26.04. 2012
Červená barva je vnímána jako barva vášně a romantické lásky. Proto dívky v červeném bývají středem zájmu na nejedné společenské akci. Proč? Podle vědců je to tím, že muži chápou červenou barvu jako pobídku k sexu.
O výsledku psychologické studie na webu informoval deník The Telegraph. Výzkumu vědců z univerzity ve francouzské Bretani se zúčastnilo 120 studentů od 18 do 21 let. Experti je rozdělili do čtyř skupin. Každého dobrovolníka nechali 30 vteřin sledovat fotografii dvacetileté dívky. Ta byla vždy stejná, lišila se pouze barva jejího trička. První skupina dostala snímek ženy v bílém, další v zeleném, v modrém a nakonec v červeném tílku. Studenti měli na devítistupňové škále vyznačit, do jaké míry jim žena připadá atraktivní a jaká je podle jejich názoru šance, že dotyčná bude souhlasit se sexem na první schůzce.
Za nejpřitažlivější považovali dobrovolníci ženu v červeném, následovaly bílá, modrá a zelená. Statisticky významná část jich také nabyla dojmu, že u ženy v červeném je největší šance na sex při prvním rande. Menší pravděpodobnost prý je u ženy v modré, zelené a nakonec v bílé.
Něco na tom sice bude, ale rozhodně nejlepší je, když na sobě žena nemá nic...
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid