AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
neon-club-_150x150

Kohák v Přístavu: Uvidíme ho konečně v plavkách? - Novinky ve světě erotiky

Kohák v Přístavu: Uvidíme ho konečně v plavkách? zpět

tisk TISK     email POSLAT
Kohák v Přístavu: Uvidíme ho konečně v plavkách?
Kohák v Přístavu: Uvidíme ho konečně v plavkách?
09.01. 2017
Herci Kaira a Petr Čtvrtníček představující v primáckém seriálu Přístav manžele Pátkovi kteří jsou prý blázni a žijí v jiné dimenzi! Prozradila to nová postava seriálu Adam Drak v podání Jakubu Koháka. Ten přijíždí do primáckého seriálu už tento pátek? a nestačí se divit!

Co má jeho postava s jeho opravdovým životem společného? »Adam je dětský herec v nějakém seriálu o pionýrech, což já teda nemám. Ale jinak se tam poměrně dost věcí z mého života promítlo. Scénáristé si vzali prvky z mého života. Takže je to herec v reklamách momentálně, plus má takový veselý vztah k životu, rád se baví, popíjí, nevyhýbá se žádné pěkné legraci, nápadu, ani třeba vylézt na nějakou střechu,« říká Jakub.

A jak se Kohákovi s potřeštěnou dvojkou Pátkových hrálo? »Dobře! To je taková dvojice bláznů. On je myslím hlídač bezpečnostní agentury, což vlastně co se týče intelektu, Petrovi sedne, myslím, že tam má nějakého psa, špatně vycvičeného. A Kaira je nějaká cizinka, ona nějak špatně mluvila česky v tom seriálu a volila vždycky zvláštní slova a skladbu slov. Jejich dvojici jsem ze seriálu předtím vůbec neznal. Najednou na mě tyhle dva vyskočili a myslel jsem si, jestli se jako nezbláznili, ale oni už to takhle údajně hrají od začátku. Byl to takový střet dvou světů. Jako řekněme, že já jsem byl ta světlá strana a oni byli ta temná strana, jako třeba Darth Wader a spol.,« říká s nadsázkou Jakub.

Když je v Přístavu, před vodou neuteče. Ukáže se Jakub Kohák konečně fanynkám v plné parádě v plavkách? »Takovou odvahu scénáristé neměli, ale do vody jdu,« směje se Jakub s tím, že si pro diváky přichystal jiné překvapení, tak uvidíme.

Foto: FTV Prima
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid