AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
spolecnik_150_150

Konec krajkového prádla? - Novinky ve světě erotiky

Konec krajkového prádla?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Konec krajkového prádla?
Konec krajkového prádla?
18.02. 2014
Kuriózní situaci řeší dámy i pánové v Rusku, Kazachstánu a Bělorusku. Rusko a jeho partneři v celní unii se totiž od 1. července chystají zakázat spodní prádlo z umělých vláken. Tedy hlavně to krajkové. Nahradit by ho měly pouze bavlněné kusy ideálně vlastní výroby.

Spuštění »krajkové opony« na hranicích rusko-bělorusko-kazašské celní unie s okolním světem a zmizení kalhotek z tohoto trhu s desítkami milionů spotřebitelek hrozí už v létě. Nařízení by mělo začít platit prvního července. Úředníci z komise, která pravidla vypracovala, hájí předpisy péčí o spotřebitele, aby výrobky neohrozily jejich zdraví.

O uplynulém víkendu třicítka žen v Kazachstánu dala svou nevoli najevo tím, že vyšly na ulice protestovat s kalhotkami v rukou či na hlavách. »Svobodu kalhotkám!« skandovaly, než zasáhla policie. Nejen ženy a výrobci, ale i mnozí experti tvrdí, že neexistují pádné důkazy prokazující škodlivost kalhotek z umělých vláken a že zákaz by byl bezdůvodný.

Největší škodu by ale utrpěli obchodníci. Na ruském trhu se podle svazu podnikatelů v textilním průmyslu každým rokem prodá prádlo za nejméně čtyři miliardy dolarů (asi 80 miliard korun). Umělá vlákna obsahuje devadesát procent prádla na ruském trhu.
Diskuze k článku  Konec krajkového prádla?
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid