AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Konvičková prorazila jako modelka - Novinky ve světě erotiky

Konvičková prorazila jako modelkazpět

tisk TISK     email POSLAT
Konvičková prorazila jako modelka
Konvičková prorazila jako modelka
22.11. 2011
Teprve sedmnáctiletá talentovaná zpěvačka Markéta Konvičková okouzlila představitele jedné nadnárodní společnosti natolik, že jí nabídli lukrativní reklamní kampaň, a to hned v několika zemích najednou!
Někdejší hvězda Česko Slovenské SuperStar se stala tváří nového energetického spalovače založeného na extraktu z chilli papriček -tento produkt by měl člověku velice rychle zajistit atraktivní postavu, stejně jako má samotná Markéta.
Po náročném castingu, kde se rozhodovalo mezi desítkami modelek, nakonec zvítězila mladá česká zpěvačka. Ta si smlouvu na Chilliburner odnesla i pro to, že spojením pravidelného tréninku a přípravku z chilli papriček se dopracovala k takřka ideální ženské postavě. Po vydání CD Kafe, bar a nikotin a úspěšném turné s No Name zaregistrují Markétu s její dokonalou postavou i v Polsku, Maďarsku a Španělsku.
O pěveckých kvalitách Markéty se kromě pravidelných vystoupení můžete přesvědčit na velkém koncertu k sedmdesátinám Marie Rottrové či 7. prosince v pražské Lucerně, kde bude hostem Věry Špinarové.
Obrázky ke článku
Konvičková prorazila jako modelkaKonvičková prorazila jako modelkaKonvičková prorazila jako modelkaKonvičková prorazila jako modelkaKonvičková prorazila jako modelkaKonvičková prorazila jako modelkaKonvičková prorazila jako modelkaKonvičková prorazila jako modelkaKonvičková prorazila jako modelka
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid