AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
livechat150x150

Koupit partnerce vibrátor, či nikoli? Toť otázka... - Novinky ve světě erotiky

Koupit partnerce vibrátor, či nikoli? Toť otázka...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Koupit partnerce vibrátor, či nikoli? Toť otázka...
Koupit partnerce vibrátor, či nikoli? Toť otázka...
19.01. 2011
Je to otázka vpravdě hamletovská. Koupit své partnerce vibrátor či nikoli? My jsme jednoznačně pro!

V poslední době se o tom vedou debaty i na sociálních sítích. Prý je v módě, že chlapi kupují své přítelkyni či manželce vibrátor, aby si s nimi mohli hrát při společných hrátkách. Mnozí muži se ale bojí, že partnerka pak bude odmítat vzájemné hrátky a dá přednost vibrující hračce, která je pořád tvrdá a de facto může pořád (když nevytečou paterky).

To je ale zbytečná obava! Jistě, musíte se smířit, že si to partnerka s vibrátorem udělá občas sama, ale de facto je jedno, co k sebeuspokojení použije. Jestli prsty, svíčku a nebo právě vibrátor či dildo. A který chlap si to nedělá sám!? Vždyť je to přece onanie jako onanie, jen jde o to, které pohlaví si užívá.

A rozhodně nemusíte mít strach ani z toho, že masturbace u partnerky převáží nad sexem. Ani vy byste přece nedali přednost umělé vagíně před tou pravou. A pro většinu žen je vibrátor pouze náhražka. Vítané zpestření, ale nic víc. Stejně jako my muži vidíme rádi vzdychající partnerku a společné vzrušení, i ženy si raději vyberou muže z masa a kostí než nějaký sebelepší přístroj.

Takže - směle do toho. S vibrátorem si užijete spoustu srandy, zpestření v sexu a nádherné orgasmy! Experimentování se vyplatí!
Obrázky ke článku
Koupit partnerce vibrátor, či nikoli? Toť otázka...Koupit partnerce vibrátor, či nikoli? Toť otázka...Koupit partnerce vibrátor, či nikoli? Toť otázka...Koupit partnerce vibrátor, či nikoli? Toť otázka...Koupit partnerce vibrátor, či nikoli? Toť otázka...
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid