AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
spolecnik_150_150

Krainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihem - Novinky ve světě erotiky

Krainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihemzpět

tisk TISK     email POSLAT
Krainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihem
Krainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihem
10.03. 2016
V pražském Foru Karlín se konal sedmý ročník Shoproku 2015, na kterém nechyběly známé tváře českého showbyznysu. Slavnostní galavečer, kdy Heureka vyhlásila ty nejkvalitnější e-shopy za uplynulý rok, se neslo ve hvězdném duchu. Tématikou večera byla galaxie. Hvězdy jste tak mohli zahlédnout nejen na červeném koberci. Simona Krainová, Andrea Verešová, Emma Smetana, Veronika Kašáková a Eva Čerešňáková oblékly krásné dlouhé večerní róby a vypadaly jako bohyně.

Topmodelka Simona Krainová předvedla na svém dokonalém těle šaty návrhářky Ivany Mentlové. Jak jí to slušelo bez podprsenky si můžete prohlédnout ve fotogalerii. »Na internetu nakupuju ráda a pravidelně, například doplňky stravy, které mám dlouhodobě vyzkoušené, Rejuvu a další vychytávky. Můj manžel zase nakupuje elektroniku, to jde trochu mimo mě,« směje se Simona. »Naposledy jsem objednala svým synům stejné svetry s indiánem, je to teď jejich největší hit,« svěřila se Simona, která nakupuje na internetu i svým dětem.

»Nakupování přes internet je pro mě velmi praktické. Nedávno jsem takhle vybrala synovi dárek i narozeninovou výzdobu. Vše z pohodlí domova,« říká Andrea Verešová, která vzhledem ke své vytíženosti nejednou ocenila možnost snadného objednání zboží přes internet. Andrea si vybrala smaragdové šaty z atelieru Poner. Andrea Verešová si potrpí na luxus. Její šaty i šperky společně s Evou Čerešňákovou patřily k nejdražším, které v ten večer zdobily sál. »Stala jsem se nově prezidentkou československé Miss, tak mi pracovních povinností ještě přibude,« svěřila Andrea.

Slavnostním večerem provázel moderátor a herec Jiří Mádl a hosté měli
možnost ochutnat dokonalé menu v podání vítěze soutěže MasterChef
charismatického Romana Kotláře a Cream cateringu. Menu bylo velmi bohaté a nechyběly krevety, losos nebo třeba kachna.

Večer si nenechaly ujít ani modelky, půvabná Veronika Kašáková a Eva Čerešňáková, které spojuje nejen modeling a účast v soutěži Miss, ale také obě napsaly knížku. »Každý měsíc si něco kupuju. Parfém, kosmetiku, zdravou výživu, knížky. Většinou jsou to produkty, které už znám, takže nakupuju na jistotu a jen doplňuji zásoby,« prozradila Veronika Kašáková.

Závislost na online nakupování přiznala i modelka Eva Čerešňáková. »Online nakupování mi nesmírně usnadnilo život, protože chození po obchodech jako náplň svého volného času opravdu nevyhledávám. Nikdy mě toulky po obchodech moc nebavily a vždy jsem to brala jako nutnost, když jsem něco potřebovala a sháněla.«

Evinu róbu zdobily šperky za více než půl milionu korun. Náušnice jsou z bílých a černých diamantů.
Obrázky ke článku
Krainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihemKrainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihemKrainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihemKrainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihemKrainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihemKrainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihem
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid