AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
queens_150_150

Královna krásy v hlubinách země - Novinky ve světě erotiky

Královna krásy v hlubinách zemězpět

tisk TISK     email POSLAT
Královna krásy v hlubinách země
Královna krásy v hlubinách země
22.05. 2015
Karolína Mališová jen před nedávnem získala titul Česká Miss Earth 2015 a už svou roli, jež s jejím titulem souvisí, plní více než odpovědně. Nedávno se odvážně podívala na místo, kde se víc než královny krásy vyskytují zdatní muži. Na vlastní oči tak mohla vidět, co se skrývá v hlubinách země.

Osmnáctiletá Karolína sfárala do dolu ČSM ve Stonavě na Karvinsku. Pro rodačku z Otic u Opavy byl důl v tomto kraji jasnou volbou. Na šachtě fárala studentka střední školy poprvé, doprovázel ji ale i dědeček Jiří Kucharčík, pro kterého to také byla premiéra.


»Všichni nám tam říkali, že kdybych fárala pravidelně, podávali by tam lepší pracovní výkony,« smála se Karolína.

Po fárání zavítala i na zámek Fryštát v Karviné, kde ji hostili hejtman Miroslav Novák a karvinský primátor Tomáš Hanzel. Zámek patřil rodu Larisch Moennichů, kteří v 19. století mohutně rozvíjeli těžbu v regionu, vlastnili doly i koksovnu. »Jsem rád, že máme novou tvář regionu a že je to tak sympatická a inteligentní dívka,« svěřil se hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák.

Při setkání Karolína hejtmanovi prozradila, že by ráda studovala výživové poradenství nebo se věnovala sportovnímu managementu. Sama aktivně sportuje – držela například dorostenecký rekord ve skoku do výšky.

Foto: Česká Miss 2015/Jan Zrzavý
Obrázky ke článku
Královna krásy v hlubinách zeměKrálovna krásy v hlubinách země
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid