AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
queens_150_150

Královnou Prahy je osmnáctiletá studentka - Novinky ve světě erotiky

Královnou Prahy je osmnáctiletá studentkazpět

tisk TISK     email POSLAT
Královnou Prahy je osmnáctiletá studentka
Královnou Prahy je osmnáctiletá studentka
09.11. 2010

V pražském paláci Žofín byla korunována již 11. Miss Praha Open. Stala se jí zaslouženě půvabná Denisa Domanská, osmnáctiletá studentka gymnázia z Koryčan u Zlína, jež z finálového večera odjela v novém Peugeotu 206. Denisa nezvítězila jen u odborné poroty, okatá kráska získala zároveň titul Miss Internet. Na portálu www.nicemagazine.cz pro ni hlasovalo téměř dva a půl tisíce internetových uživatelů. "Nejvhodněji mě vystihuje přídavné jméno ctižádostivá," sdělila Denisa, která je i sportovně založena, hraje florbal, má ráda i lidový tanec a zpěv. Během finálového večera roztleskala sál hitem skupiny ABBA Honey Honey.

Že se v letošním ročníku sešly mimořádně nadané dívky, potvrzuje i první vicemiss Praha Open Tereza Jinochová z Neratovic, která se od pěti let věnuje tanci a při volné disciplíně předvedla ukázku rumby a jivu, s nimiž získala první místo na MČR v družstvech. "Jsem společenská," řekla, ale spíše si zasloužila přízvisko vytrvalá. Osmnáctiletá Tereza se do soutěže přihlásila již v loňském roce, kdy se dostala do užšího výběru, ale ne mezi 12 finalistek. Letos už ale její cesta vedla přímo mezi vítěznou trojici. Tu doplnila Kateřina Suchárová - druhá vicemiss Praha Open. Třiadvacetiletá Kateřina je podle vlastní charakteristiky všestranná, pochází z Přerova a předvedla kouzelnickou show, při níž přiměla svou kouzelnickou hůlku létat.

Obrázky ke článku
Královnou Prahy je osmnáctiletá studentkaKrálovnou Prahy je osmnáctiletá studentkaKrálovnou Prahy je osmnáctiletá studentkaKrálovnou Prahy je osmnáctiletá studentkaKrálovnou Prahy je osmnáctiletá studentkaKrálovnou Prahy je osmnáctiletá studentkaKrálovnou Prahy je osmnáctiletá studentkaKrálovnou Prahy je osmnáctiletá studentkaKrálovnou Prahy je osmnáctiletá studentkaKrálovnou Prahy je osmnáctiletá studentka
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid