AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
livechat150x150

Královny krásy poběží pro oběd - Novinky ve světě erotiky

Královny krásy poběží pro obědzpět

tisk TISK     email POSLAT
Královny krásy poběží pro oběd
Královny krásy poběží pro oběd
22.07. 2015
Vítězky letošní České Miss se staly patronkami třetího ročníku charitativního bosého běhu »PRAGUE BAREFOOT RUN IN PARTNERSHIP WITH DRAB FOUNDATION«. Ještě předtím, než se bosé postaví v sobotu 5. září na startovní čáru, stihly natočit veselou pozvánku na tento běh, která se nese v duchu hesla »Běžím pro tvůj oběd«.

Nikol, Andrea i Karolína sundaly své boty a odzkoušely si nejen chůzi, ale také běh naboso přímo v oboře Hvězda, kde se běh uskuteční. Svými bosými chodidly tak podpoří projekt »Obědy dětem«. Tento projekt pomáhá dětem, které se ocitly v situaci, kdy si jejich rodiče nemohou dovolit platit jim obědy ve školních jídelnách. Pomoc je poskytována prostřednictvím škol tak, aby se obědy dostaly opravdu k dětem, které to potřebují a nemohla tak být pomoc zneužita.

Ve video upoutávce se s nimi objeví známý kuchař hollywoodských hvězd a tvář pořadu Když vaří táta Martin Polačko.

»Jsme rádi, že můžeme pomoci rodičům, kteří si nemohou díky své sociální situaci dovolit platit školní obědy svým dětem, což mnozí berou jako samozřejmost,« shodli se všichni, co se na natáčení podíleli.

Projekt podpoříte tím, že se běhu naboso zúčastníte a zaplatíte registrační poplatek v minimální výši 250 korun. Těšit se můžete na parádní účastnické tričko, veselý běžecký balíček a originální medaili. A ještě něco navíc. Nově se jedná o soutěžní běh. Pokud váš čas bude patřit mezi první tři v kategorii ženy/muži, pak si odnesete i hodnotné ceny.

Foto: Tereza Hirth
Obrázky ke článku
Královny krásy poběží pro obědKrálovny krásy poběží pro obědKrálovny krásy poběží pro obědKrálovny krásy poběží pro obědKrálovny krásy poběží pro obědKrálovny krásy poběží pro oběd
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid