AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
hostes_150_150

Krása a sex appeal na Vltavě - Novinky ve světě erotiky

Krása a sex appeal na Vltavězpět

tisk TISK     email POSLAT
Krása a sex appeal na Vltavě
Krása a sex appeal na Vltavě
12.06. 2012
Luxusní jachty, půvabné ženy a urostlí muži. Tolik krásy najednou snad Vltavou mezi pražskými břehy ještě neplulo. Konal se zde totiž křest světové novinky zn. Chris Craft – luxusní lodě Corsair 36.
České osobnosti se svezly na luxusní loďi Corsair 36 a za doprovodu dalších 6 motorových lodí Christ Craft vyrazili na několikahodinovou společnou plavbu do centra Prahy. Role kapitána se zhostil Leoš Mareš, kterého doprovázely překrásné Miss Iveta Vítová-Lutovská, Kateřina Sokolová a Jitka Válková. Jedna z příležitostí, kde si mohli sdělit první zážitky, byla ve zdymadle. »Jakýkoliv pohyb na lodi pro mě zavání romantikou a je absolutním únikem od reality,« nechal se slyšet Leoš Mareš.
Luxusní podívanou nenabízela pouze vyhlídková projížďka Prahou, ale také interiér lodi Chris Craft Corsair 36. VIP pasažéři měli možnost podívat se do každého koutu této krásné lodi a snili, jak by si v ní užili nezapomenutelnou dovolenou. Navíc dovolená na lodi pro většinu ze zúčastněných nebyla novinkou. »Na mé první dovolené na jachtě v Chorvatsku bylo rušno. poslední den v přístavu kamarád kapitán vyskočil spolu s ostatními z lodi, aby ji uvázali. Z břehu na mě zavolal, abych vypnula motor. Místo vypnutí jsem ale zařadila zpátečku. V tu chvíli jsem na lodi byla jen já a loď se mnou vyjížděla z přístavu!! Začala jsem hystericky poskakovat po palubě. Naštěstí se kamarádovi povedlo na jedoucí loď naskočit a pomoci mi ji zakotvit,« rozpovídala se Kateřina Sokolová .
Že projížďka nebyla jen rekreační, ale řádně dravá a dramatická charakterizovaly úzkostlivé a bojácné výkřiky jedné z miss, zatímco druhá byla nadšená a nabádala k ještě větší rychlosti a skákání na vlnách. Jitka Válková ale měla k vlnám respekt. »Jednou jsem zažila nepříjemný pocit, že se všichni utopíme, když jsme se na otevřeném moři ocitli ve velkých vlnách,« přiznala svůj strach.
Obrázky ke článku
Krása a sex appeal na VltavěKrása a sex appeal na Vltavě
Diskuze k článku  Krása a sex appeal na Vltavě
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid