AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
satine150x150

Krasavec Petr Vágner se připravuje na další extrémní závod na jachtě - Novinky ve světě erotiky

Krasavec Petr Vágner se připravuje na další extrémní závod na jachtězpět

tisk TISK     email POSLAT
Krasavec Petr Vágner se připravuje na další extrémní závod na jachtě
Krasavec Petr Vágner se připravuje na další extrémní závod na jachtě
20.07. 2016
Petr Vágner se připravuje už na třetí extrémní závod Spartan Race, a to v polské Krynici. Po týdnech tvrdého tréninku si ale dopřál pár dní na jachtě v St.Tropez, odkud se pak přesune rovnou do Polska.

Trať je dlouhá 24 kilometrů a Petr doufá, že získá třetí medaili do série. »Každý závod je extrémně náročný. Plazili jsme se pod ostnatým drátem, ručkovali přes překážky, skákali přes oheň, museli jsme přesunout ohromnou pneumatiku, podplavat překážku ve vodě, běhat s pytlem písku do kopce, házet oštěpem, překonávat překážky ze sítí, přelézat dřevěné bariéry a další šílené věci. S výsledky obou závodů jsem moc spokojený a jsem zvědavý, jak dopadnu v Krynici,« říká Petr.

Na závody Petr trénoval i v Thajsku, kde byl před několika měsíci. V St.Tropez si ale jen užívá, a to převážně na jachtě. »Z letiště do hotelu jsem se přesouval dokonce vlastním malým letadlem. Je to paráda. Po závodě v Polsku bych rád jel s dětmi na týden k moři, ještě nevím kam, a plánujeme i stanování na chalupě. Musím to promyslet a skloubit s natáčením Přístavu, který se už zase rozběhl. Divadlo se naštěstí nehraje, ale už jsme začali zkoušet novou hru, která bude mít v Divadle Radka Brzobohatého premiéru v říjnu,« říká Petr.

Přiznává, že má z posledního závodu, který se rozhodl absolvovat, trochu strach, protože se opět nechal ukecat k šílené sázce. »Vsadil jsem se s trenérem a koordinátorem závodu Honzou Jirkalem, že nebudu ve své kategorii poslední, jinak budu moderovat TOP STAR v bláznivém kostýmu,« prozrazuje Petr.

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Krasavec Petr Vágner se připravuje na další extrémní závod na jachtěKrasavec Petr Vágner se připravuje na další extrémní závod na jachtěKrasavec Petr Vágner se připravuje na další extrémní závod na jachtěKrasavec Petr Vágner se připravuje na další extrémní závod na jachtěKrasavec Petr Vágner se připravuje na další extrémní závod na jachtěKrasavec Petr Vágner se připravuje na další extrémní závod na jachtě
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid