AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
neon-club-_150x150

Kráska Domanská ukázala dětem, co umí - Novinky ve světě erotiky

Kráska Domanská ukázala dětem, co umízpět

tisk TISK     email POSLAT
Kráska Domanská ukázala dětem, co umí
Kráska Domanská ukázala dětem, co umí
03.01. 2012
To, že krásné modelky nejsou jen věšáky na šaty, které se prezentují především na módních přehlídkách nebo alkoholových mejdanech celebrit, se pokusila veřejnost přesvědčit Česká Miss World 2011 Denisa Domanská. V Městské knihovně v Kyjově spolu s maminkou a dalšími dobrovolníky předčítali pohádky dětem z místní základní školy a na závěr jedna z nejkrásnějších tuzemských žen zájemcům podepisovala své fotografie.
Projekt Celé Česko čte dětem vznikl proto, aby si společnost uvědomila, jak obrovský význam má pravidelné čtení dítěti pro jeho emocionální vývoj a pro formování návyku číst si v dospělosti. Vědci a praktikové shodně tvrdí, že pravidelné hlasité předčítání učí dítě jazyku a myšlení, rozvíjí jeho paměť a obrazotvornost, obohacuje ho o vědomosti a vzorce morálního chování, posiluje jeho sebevědomí. Právě proto je společné čtení vítanou formou moudrého kontaktu s dítětem a vynikající výchovnou metodou.
Inu, kdo by si nechtěl nechat předčítat od takové krásky, že...?

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Kráska Domanská ukázala dětem, co umíKráska Domanská ukázala dětem, co umíKráska Domanská ukázala dětem, co umíKráska Domanská ukázala dětem, co umí
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid