AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
hostes_150_150

Kráska Moravcová prchá z Česka za oceán - Novinky ve světě erotiky

Kráska Moravcová prchá z Česka za oceánzpět

tisk TISK     email POSLAT
Kráska Moravcová prchá z Česka za oceán
Kráska Moravcová prchá z Česka za oceán
01.07. 2011
V pořadí již 52. Film párty se v úterý konala v prostorách pražského klubu Mazanej Králíček. Společnosti J.B.J. Film režiséra a producenta Petra Jákla a Genesy s.r.o. tentokrát pro návštěvníky připravily ochutnávku z nové muzikálové pohádky režiséra a kameramana F. A. Brabce s příznačným názvem V peřině.
Součástí večera byl bohatý program, při kterém se na podiu střídala dívčí pěvecká skupina 5Angels se zpěvákem Petrem Dvořákem, Naděždou Krupskou, ale také s Petrem Jandejskem, který předváděl neuvěřitelné kousky se svítícími obručemi a nechyběla ani módní přehlídka americké značky Iron Fist. V průběhu večera se představili protagonisté nového multižánrového pořadu o bytovém designu a tipech pro váš domov i zahradu, ve kterém nebudou chybět ani rady pro kutily, který se jmenuje Vrabci v hrsti a k vidění bude od 4. července na Primě. Pořad o radostech a strastech s budováním a zkrášlováním vašeho životního prostoru bude autenticky moderovat Diana Kobzanová, ale setkáte se tu i se známými hereckými osobnostmi, jako jsou Nela Boudová, Míra Nosek, Lenka Zahradnická, Míra Hrabě a mnoho dalších.
Nic není zadarmo!
Tvářemi, které známe z televizní obrazovky se to na párty jen hemžilo. A některé měly pro nonivářský blok zajímavé informace, Například herečka Nikol Moravcová prozradila, že v září se chystá na delší čas vycestovat. A rovnou do Los Angeles! Co jí k tomuto kroku vede? »V nejlepším je třeba přestat. Nemyslím si, že tady u nás natočím něco lepšího a rozhodně si nedávám naději, že dostanu nějakou charakterní roli. I když musím přiznat, že přicházejí skvělé nabídky, ale já se chci spíše věnovat moderování, protože cítím, že to je moje parketa a mohu v tom dosáhnout daleko víc, než v herectví. Na konci září zkrátka odletím a uvidím, co mě za tou velkou louží čeká, i když už teď vím, že mám celkem dobře našlápnuto a hlavně se nemohu dočkat toho, že budu celou tu dobu u moře,« svěřila se Nikol. O své soukromí se nebojí, její přítel prý je velmi vstřícný a chápe, že ji to táhne do světa a chce si ve své profesi rozšiřovat obzory a načerpat další zkušenosti.
Obrázky ke článku
Kráska Moravcová prchá z Česka za oceánKráska Moravcová prchá z Česka za oceánKráska Moravcová prchá z Česka za oceánKráska Moravcová prchá z Česka za oceánKráska Moravcová prchá z Česka za oceánKráska Moravcová prchá z Česka za oceánKráska Moravcová prchá z Česka za oceánKráska Moravcová prchá z Česka za oceánKráska Moravcová prchá z Česka za oceánKráska Moravcová prchá z Česka za oceán
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid