AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
spolecnik_150_150

Krásky dostaly lekci. Od závodníka! - Novinky ve světě erotiky

Krásky dostaly lekci. Od závodníka!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásky dostaly lekci. Od závodníka!
Krásky dostaly lekci. Od závodníka!
26.09. 2013
Česká Miss Tereza Chlebovská a Česká Miss Earth Monika Leová usedly na závodním okruhu za volant renaultu, aby zdokonalily své řidičské umění. A to díky Martinovi Semerádovi, bývalému jezdci rallye a jeho Driving Academy. Jednalo se o kurz, během kterého měly poznat svůj vůz z trochu jiné perspektivy, než mají možnost v běžném provozu, a vyzkoušet si jeho vlastnosti při ostřejším zacházení. Obě krásky se s touto výzvou vypořádaly na výbornou.

Monika i Tereza se do kurzu vrhly s nadšením. Martin se slečen ujal a nejprve spolu s dalšími účastníky absolvovaly teoretickou přípravu, poté seznámení s tratí, pár praktických cvičení a nakonec samotnou jízdu s instruktorem po okruhu. Na začátku kurzu jim byl změřen čas jednoho kola, aby se objektivně ukázalo, zda se v dalších kolech zlepšují. Na konci kurzu bylo jasné, že s trochou další praxe by se »missky« rozhodně v automobilovém sportu neztratily, a to nejen díky svému vzhledu, ale také díky své učenlivosti a rychle se zlepšující schopnosti řídit vůz na hranici jeho možností.

Martin neradil pouze ze sedadla spolujezdce, ale také se posadil za volant, aby dívkám předvedl, jak má taková sportovní jízda v praxi vypadat.
»Jízda s Martinem byla naprosto úžasná! Na začátku jsem se ho chtěla zeptat, jestli mu nebude vadit, když na něj za jízdy budu mluvit. Chtěla jsem udržovat konverzaci, ale v momentě, kdy jsme se rozjeli, ze mě nevypadlo jediné slovo. V té rychlosti a přívalu adrenalinu to proste nešlo,« smála se Tereza. »Zato Martin vykládal a vysvětloval, jak vlastně s vozem pracuje po celou dobu naší jízdy. Celý den jsem si skvěle užila! Určitě tomu napomohla i výborná parta lidí, kterou jsem měla kolem sebe a s ní spojená dobrá nálada, atmosféra a již zmíněný adrenalin,« pochvalovala si Česká Miss 2012.

A Monika dodává: »Moc jsem se na dnešní den těšila, protože ráda řídím. Konečně jsem si tak mohla bezpečně vyzkoušet rychlou jízdu pod profesionálním dohledem a s výkladem. Takže naprosto dokonalé. Největším zážitkem pro mě byla jízda s Martinem a když jsem si nakonec mohla vyzkoušet závodní auto i sama. Zajela jsem celkem slušný čas, a tak mě to nadchlo, že bych se hned s Driving Academy vydala na okruh znova.«

A co výkonu dívek říká Martin Semerád? »Celý den proběhl ve znamení seznamování Moniky a Terezy se základy sportovní jízdy a vůbec bezpečnému řízení vozu na uzavřené trati, kde se nemusí soustředit na nic jiného, než na jízdu samotnou. Měl jsem velkou radost, z pokroku, který obě dámy za necelé čtyři hodiny, které lekce trvala, udělaly. Ačkoli Terka řídí spíše sporadicky, s nástrahami okruhu se vypořádala skvěle a věřím, že se bude v autě od teď cítit mnohem jistěji. Monika se do jízdy v závodním voze vrhla naprosto se vší parádou a čas, který zajela, byl jen o pár vteřin horší, něž čas pravidelných účastníků, za což ji všichni přítomní smekli hlubokou poklonu. Za všechny z Driving Academy bych rád slečnám poděkoval za přátelský přístup a entusiasmus, který celý kurz provázel.«

Foto: Herminapress/Česká Miss
Obrázky ke článku
Krásky dostaly lekci. Od závodníka!Krásky dostaly lekci. Od závodníka!Krásky dostaly lekci. Od závodníka!Krásky dostaly lekci. Od závodníka!Krásky dostaly lekci. Od závodníka!Krásky dostaly lekci. Od závodníka!
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid