AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Krásky na přehlídce Blanky Matragi - Novinky ve světě erotiky

Krásky na přehlídce Blanky Matragizpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásky na přehlídce Blanky Matragi
Krásky na přehlídce Blanky Matragi
27.02. 2014
Podívejte se do backstage i na molo, jak to slušelo kráskám z České Miss na přehlídce Blanky Matragi, kterou pořádal Central Group.

Ak. mal. Blanka Matragi (*1953 Světlá nad Sázavou) je módní návrhářka. Narodila se ve Světlé nad Sázavou a již odmalička měla cit pro výtvarno.

Vystudovala střední uměleckoprůmyslovou školu sklářskou v Železném Brodě a Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze, obor oděvní výtvarnictví a získala titul akademická malířka. Roku 1978 vyhrála návrh kolekce pro Letní olympijské hry v Moskvě. Vdala se za Dr. Ing. Makrama Matragiho, se kterým se odstěhovala do Libanonu.

V roce 1982 v Bejrútu otevřela salón Blanka Haute Couture. Její róby se proslavily v okruhu perských princezen a šejch. V roce 2002 obdržela v Praze cenu Salvadora Dalí a roku 2003 získala titul Významná česká žena ve světě.

Vydala již dvě své autobiografie: Blanka Matragi a Jedu dál. Koneckonců, je dobře, že nepřestává jet dál. Ta poslední přehlídka je toho živoucím důkazem...

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Krásky na přehlídce Blanky MatragiKrásky na přehlídce Blanky MatragiKrásky na přehlídce Blanky MatragiKrásky na přehlídce Blanky MatragiKrásky na přehlídce Blanky MatragiKrásky na přehlídce Blanky Matragi
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid