AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
queens_150_150

Krásky okouzlily Jamese Bonda - Novinky ve světě erotiky

Krásky okouzlily Jamese Bondazpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásky okouzlily Jamese Bonda
Krásky okouzlily Jamese Bonda
20.01. 2012
Ostrov, který do roku 1974, kdy se zde natáčel slavný film s agentem Bondem, nikdo neznal navštíví ročně přes sta tisíce turistů z celého světa. Tolik krásek pohromadě na tomto ostrově, který proslavil film o neohroženém agentovi Jamesi Bondovi, Muž se zlatou zbraní, snad nikdo neviděl. Vzbuzovaly tak obdiv mnoha turistů, kteří se sem přijeli podívat.
Jeho pláž se tak stala kulisou pro kalendář České Miss 2012. Před objektivem fotografa Jana Tůmy defilovaly krásky oděné pouze do plavek a málokterý turista ponechal tuto show bez povšimnutí. V jednu chvíli tam bylo tolik fotografů jako návštěvníků celého ostrova.
Ale to není zdaleka vše, co krásky v exotické zemi zažily! Při vyslovení slova Thajsko se téměř každému vybaví pověstné thajské masáže. Finalistky České Miss je okusily doslova na vlastní kůži a nechaly se hýčkat a rozmazlovat touto tradiční procedurou vycházející z východní filozofie. V příjemném prostředí si dívky mohly vybrat mezi klasickou thajskou masáží a thajskou olejovou masáží. Působivá relaxační hudba, všudypřítomný klid a podmanivá vůně citronové trávy uvolnila všechny smysly. Podívejte se do naší fotogalerie.

Foto: ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
Krásky okouzlily Jamese BondaKrásky okouzlily Jamese BondaKrásky okouzlily Jamese BondaKrásky okouzlily Jamese BondaKrásky okouzlily Jamese BondaKrásky okouzlily Jamese Bonda
Diskuze k článku  Krásky okouzlily Jamese Bonda
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid