AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
livechat150x150

Krásky pod dohledem odborníka - Novinky ve světě erotiky

Krásky pod dohledem odborníka zpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásky pod dohledem odborníka
Krásky pod dohledem odborníka
23.09. 2013
Exoticky pikantní, kořenité, jemně sladké, rafinované a plné fantazie je Charisma z rukou Českých Miss Gabriely Kratochvílové, Terezy Chlebovské, Lindy Bartošové a Moniky Leové.

Tyto čtyři krásky se rozhodly oslavit 5. narozeniny Cloud 9 sky baru & lounge a pod vedením špičkového barmana a mixologa Romana Uhlíře připravily hostům na party nejen nejúspěšnější míchaný nápoj Charisma, ale i další z TOP 10 originálních koktejlů tohoto baru. »Koktejl Charisma jsme zde míchali poprvé v roce 2008, tehdy ovšem s helmami na hlavách, bar byl tenkrát hrubá stavba. O to větší zážitek bylo připravovat tento nápoj dnes večer s nejkrásnějšími českými dívkami, jejichž hlavy nezdobí helmy, ale pomyslné korunky krásy,« říká master bartender a manažer baru Cloud 9 sky bar & lounge Roman Uhlíř.

»Na to, že jsem dnes míchala koktejly podruhé v životě, to byl úspěch. Pánové, kteří ochutnali, skandovali mé jméno a dožadovali se přídavku,« usmívá se potutelně Tereza v sexy šatech zářivě zelené barvy.

Pro některé dívky ale byla barmanská show premiéra. Gabriela měla díky studiu na vysoké škole hotelové alespoň nějaké základy: »Na škole jsem absolvovala teorii, ale míchání koktejlů je show a já si nikdy úplně netroufla do toho jít. Dnes večer jsem si to úžasně užila a doufám, že to nebylo naposledy, výsledek stojí za to.«

Kromě barmanského umění a lahodných koktejlů si České Miss nenechaly ujít nádherný ohňostroj a kdo tvrdí, že štíhlé missky nejedí, měl by vidět, jak si smlsly na lahodném narozeninovém dortu, který pomohly slavnostně rozkrojit. »Je úžasný, dokonalý, asi nejlepší dort, jaký jsem kdy jedla,« rozplývala se Monika.

Narozeninová party Cloud 9 baru se vydařila a byla pro dívky tak trochu přípravou na 10. narozeniny soutěže krásy Česká Miss, které se pomalu blíží. Castingy jubilejního ročníku odstartují už v listopadu.

Foto: Herminapress/Česká Miss
Obrázky ke článku
Krásky pod dohledem odborníka Krásky pod dohledem odborníka Krásky pod dohledem odborníka Krásky pod dohledem odborníka Krásky pod dohledem odborníka Krásky pod dohledem odborníka
Diskuze k článku  Krásky pod dohledem odborníka
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid