AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
hostes_150_150

Krásky pokřtily krásu - Novinky ve světě erotiky

Krásky pokřtily krásuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásky pokřtily krásu
Krásky pokřtily krásu
12.04. 2010

V prostorách Obchodního centra EUROPARK se to opět hemžilo krásnými ženami. A důvod? Pětice půvabých múz totiž přišla pokřtít a podpořit Vernisáž výstavy Vítězové roku 2009 Cen Czech Grand Design. Vystavená díla si se zájmem prohlédla například herečka Yvetta Blanarovičová, Kateřina Hrachovcová, ale také Miss ČR 2003 Lucie Váchová, Miss ČR 2008 Zuzka Jandová, či moderátorka Eva Aichmajerová - Decastelo.

Mezinárodní Akademie designu České republiky, kterou tvoří 42 kurátorů a teoretiků významných českých i mezinárodních institucí a 18 předních publicistů v oblasti designu, nominovala v rámci 4. ročníku Cen Czech Grand Design za rok 2009 v sedmi kategoriích celkem 173 subjektů za 214 projektů.

Výstava Vítězové 2009, která je nyní ke shlédnutí v obchodním centru Europark, má dvě části. První představuje prostřednictvím fotografií vždy trojici nejúspěšnějších v každé z kategorií, tedy z kategorií Designér roku, Módní designér roku, Grafický designér roku, Fotograf roku, Objev roku, Obchod roku a Výrobce roku. Na samostaném panelu pak představuje také Františka Víznera, který vstoupil do Síně slávy. Grand designérem roku, tedy subjektem s nejvyšším počtem nominací napříč kategoriemi, se stal grafický designér Petr Babák a Laboratoř. Specialitou výstavy, kterou můžete shlédnout v její druhé části, je unikátní instalace Designérů roku studia Hippos design, jejímž základem jsou systémy sedacích prvků 3, 6 a 6+1 z produkce společnosti mminterier pro Národní technickou knihovnu v Praze.

K Cenám Czech Grand Design 2009 byl vydán také katalog, který představuje jednotlivé kategorie v celé šíři nominací. Ceny Czech Grand Design se konají pod záštitou ministra obchodu a průmyslu a ministra kultury. A právě Ministerstvo kultury ČR vydání katalogu podpořilo.

Obrázky ke článku
Krásky pokřtily krásuKrásky pokřtily krásuKrásky pokřtily krásuKrásky pokřtily krásuKrásky pokřtily krásuKrásky pokřtily krásuKrásky pokřtily krásu
Diskuze k článku  Krásky pokřtily krásu
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid