AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Krásky si užívaly - kávou... - Novinky ve světě erotiky

Krásky si užívaly - kávou...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásky si užívaly - kávou...
Krásky si užívaly - kávou...
19.09. 2012
Časy, kdy bylo pití rozpustné kávy považováno za moderní, ba dokonce luxusní záležitost, jsou už nenávratně pryč.

V dnešní době sepotvrzuje fakt, že největším požitkem je připravit si kávu pomocí kávovaru a to buď přímo z pražených zrnek, nebo speciálních kapslí. Takto připravenou kávu miluje i řada českých celebrit, které se sešly v COOKING CINEMA Potten & Pannen - Staněk v OC Nový
Smíchov.

Spolumajitel společnosti Pavel Staněk své hosty přivítal sloganem: Jsme káva nové generace. A hosté se jali tato slova prověřit.

Kávu cremesso si přišli sami připravit a posléze ochutnat například: Tereza Černochová, Jitka Čvančarová, Vendula Křížová, Sabina Laurinová, Halina Pawlowská, Lumír Olšovský, Chantal Poullain, Saša Rašilov, Ladislav Špaček či Yemi AD se svým pejskem.

Každý si mohl dopřát kávu dle chuti, jelikož nabídka zde byla opravdu rozsáhlá. VIP hosté se neudrželi a ochutnali hned několik druhů kávy, a to i vícekrát.

Díky tomu načerpali všichni neuvěřitelné množství energie a rozpoutal se v nich soutěživý duch. A tak soupeřili o nejkrásnější malbu v pěně, o nejpovedenější Cappucino, největší množství vypité kávy a ochutnávali kávy se zavázanýma očima a hádali, co právě pijí.

Jitka Čvančarová: Jsem vyloženě kavárenský typ. Přátelé, samota, dialog, kniha, noviny, relax, požitek.bez kavárny nežiju. A k tomu - je jen málo nedělních odpolední, kdy vynechám šálek kávy s mou maminkou a jejím »dietním« nedělním moučníkem. Je to naše intimní tradice, bez které už by nám bylo smutno.
Obrázky ke článku
Krásky si užívaly - kávou...Krásky si užívaly - kávou...Krásky si užívaly - kávou...Krásky si užívaly - kávou...Krásky si užívaly - kávou...Krásky si užívaly - kávou...
Diskuze k článku  Krásky si užívaly - kávou...
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid