AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
catering_150_150

Krásky už se předvedly i v plavkách - Novinky ve světě erotiky

Krásky už se předvedly i v plavkáchzpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásky už se předvedly i v plavkách
Krásky už se předvedly i v plavkách
27.03. 2012
Jen pár dní zbývá do slavnostního Galavečera, kde se divákům představí všech čtrnáct finalistek, které budou bojovat o korunku královny krásy. Jednou z nejočekávanějších disciplín, zvláště u ženské části publika, bude přehlídka večerních šatů. Každý rok se finalistky představují v modelech renomovaných módních domů. Nikdy se jméno návrháře neopakovalo. Velkou zásluhu na tom má pražský butique Obsession, který představuje značku Temperley London.

Co myslíte, že mají společného Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton, Demi Moore, Jennifer Lopez, Heidi Klum, Reese Witherspoon, Emma Watson, Beyoncé, Rihanna a finalistky České Miss 2012? Všechny si oblíbily britskou značku TEMPERLEY LONDON. Tento brand zaznamenal první velký úspěch před dvanácti lety na londýnském Fashion Weeku, kde sklidil vlnu nadšení a Temperley London tak katapultoval mezi haute couture. Za tuto relativně krátkou si tato značka stačila dobít srdce mnoha žen a dívek. Modely tohoto módního domu se vyznačují jednoduchou nadčasovou elegancí, která podtrhuje ženskost.

Finalistky neponechávají nic náhodě a svědomitě se na svůj velký den připravují. Krátce po svém příjezdu proto navštívily fitness centrum PURE, kde se rozhodly zdokonalit své ladné křivky. Podpořit je přišla také úřadující Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, která se s dívkami podělila o cenné zkušenosti.

Zatímco Sandra s Ivanou se potrápily s boxerskými rukavicemi, ostatní se rozhodly dohonit svou fyzičku na běžeckých pásech. Těm odvážnějším přišla vhod revoluční novinka, která je k dispozici pouze ve PURE Fitness – jukari neboli hrazdičky. Terezka Fajksová tak zavzpomínala na svá mladší léta, kdy se trápila se sportovní gymnastikou a bravurvě všem předvedla výmyk.

Na závěr se všechny dívky představily v plavkách Aquila Aqualinea, ve kterých je vy, milí diváci, uvidíte na slavnostním finálovém večeru, který bude již příští sobotu, 31. března od 19.55 hodin a živě jej odvysílá TV Prima Family.

Foto: ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
Krásky už se předvedly i v plavkáchKrásky už se předvedly i v plavkáchKrásky už se předvedly i v plavkáchKrásky už se předvedly i v plavkáchKrásky už se předvedly i v plavkáchKrásky už se předvedly i v plavkách
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid