AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
hostes_150_150

Krásky v zemi úsměvů - zážitky na román! - Novinky ve světě erotiky

Krásky v zemi úsměvů - zážitky na román!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásky v zemi úsměvů - zážitky na román!
Krásky v zemi úsměvů - zážitky na román!
13.01. 2012
Je to jen pár dní, co jsou finalistky České Miss 2012 na soustředění v exotickém Thajsku a už mají tolik zážitků, že by to vydalo na celý román.
Natáčení medailonků pro TV Prima Family, focení profesionálních snímků a udržování postavy pod odborným vedením trenéra jim zabere většinu času. Navíc musejí vstávat s ranním kuropěním, aby je vizážistka a kadeřník stačili nalíčit a učesat, což je v tropickém počasí značně náročné. Díky kvalitní dekorativní kosmetice Yves Rocher je to ale hračka! Koncentrace tolika krásek uvádí místní do varu a nezřídkakdy dojde na společné fotografování a podpisy.
V náročném programu se nezapomíná ani na relax. Včera proto dívky společně navštívily vyhlášený golfový resort Leam Chabang International, kde pod odborným vedením trenéra vyzkoušely na vlastní kůži tento populární sport. Závěr dne byl věnován slavnostním přijetím u starosty a zakončen exceletní večeří v thajském stylu.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Krásky v zemi úsměvů - zážitky na román!Krásky v zemi úsměvů - zážitky na román!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid