AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
neon-club-_150x150

Krásky vypadaly i v horku jako z cukru - Novinky ve světě erotiky

Krásky vypadaly i v horku jako z cukruzpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásky vypadaly i v horku jako z cukru
Krásky vypadaly i v horku jako z cukru
30.01. 2012
Sawaddee ka - takto zní v thajštině pozdrav, kterým si lidé vyjadřují přání krásného dne i loučení. Sawaddee ka řekly finalistky České Miss 2012 Thajskému království a v sobotu v časných ranních hodinách přistály po čtrnáctihodinovém letu na pražském ruzyňském letišti. Šťastně se tak vrátily ze zahraničního soustředění, kam se vydaly díky cestovní kanceláři ESO Travel a Thajské centrále cestovního ruchu - Tourism Autority of Thailand. Ačkoli byl program tohoto soustředění velmi náročný dívky jej zvládly se ctí a do jedné se shodly, že by se zpět do Thajska ještě rády podívaly.

Na tomto soustředění vznikla série profesionálních snímků jednotlivých finalistek, které budou určeny pro letošní kalendář České Miss. Kulisami pro ně se staly bělostné pláže a tyrkysové moře na ostrovech Phi Phi a James Bond Island. Slečny pózovaly v plavkách Aquila. Vznikly zde také medailonky jednotlivých dívek, které uvidí diváci od počátku února na TV Prima Family.

Díky štábu Blesk a blesk.cz, který byl po celou dobu pobytu Misskám v patách, mohli čtenáři sledovat dění v dalekém Thajsku online jako na dlani.

Dívky musely vstávat s ranním kuropěním, aby je vizážista a kadeřník stačili upravit a aby byly dokonale připraveny předstoupit před kameru a fotoaparát. A nebylo to nic jednoduchého. Vždyť teplota vzduchu přesahovala hravě hranici 34 stupňů Celsia a hodnota vlhkosti se šplhala až k 70%. S kvalitní dekorativní kosmetikou Yves Rochera vlasovou kosmetikou Franck Provost to ale byla hračka a všechny dívky vypadaly po celý den jako z cukru.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Krásky vypadaly i v horku jako z cukru
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid