AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
hostes_150_150

Krásná Eliška Bučková a spol. milují fotografování - Novinky ve světě erotiky

Krásná Eliška Bučková a spol. milují fotografovánízpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásná Eliška Bučková a spol. milují fotografování
Krásná Eliška Bučková a spol. milují fotografování
14.03. 2013
Na slavnostním vyhlášení Fotoknihy roku se vedle předsedy poroty a známého fotografa Petera Nagye objevily i další celebrity!

V porotě zasedlo mnoho známých tváří, které jsou doma spíš před objektivem. Po boku Petra Nagyho asistoval statný Petr Jákl a Vladimír Šmicer. To aby odolali přesile krásných žen, mezi kterými byly Eliška Bučková, Klára Doležalová, Tereza Fajksová, Markéta Fuxová Divišová, Iveta Lutovská Vítová či Jitka Válková. Jejich úkolem v roli porotců bylo vybrat nejkrásnější fotoknihu. Celou událost moderoval Petr Vágner a na oslavu vítězů zahrály fenomenální femme2fatale.

Dělo se to na již třetím ročníku soutěže Cewe Fotokniha roku, který se od toho prvního již notně rozrostl. Že jsou fotoknihy opravdu obrovským hitem dokazuje i fakt, že původně byla tato soutěž pouze českou záležitostí, ale postupem času se rozšířila i na Slovensko a Polsko.
Fotoknihy se těší každý rok mnohanásobně vyšší oblibě a na chuť jim přišla i řada pozvaných celebrit. Fotografování je velmi oblíbené například i v rodině Elišky Bučkové. »Celá rodina jsme fanatičtí fotografové a tak jsme celý život zaznamenávali vše, co se v naší rodině dělo a alba pečlivě ukládali. Mám ještě další čtyři sourozence, takže alb, do kterých jsme dříve fotografie vkládali, máme plné skříně,« smála se Eliška Bučková.

Foto: fotolab.cz
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid