AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
sweet-paradise_150x150

Krásná Kylie mění plány - Novinky ve světě erotiky

Krásná Kylie mění plányzpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásná Kylie mění plány
Krásná Kylie mění plány
17.04. 2014
Zpěvačka Kylie Minogue změnila plány a namísto původně zamýšleného singlu Sexercize vydává samostatně skladbu I Was Gonna Cancel. Pro australskou popstar píseň napsal a produkoval Pharrell Williams. Kylie už také zveřejnila remix I Was Gonna Cancel, který pro ni udělala parta The Presets. Premiérově předělávku odprezentoval server Discobelle.

Kylie Ann Minogue je jednou z hvězd, která se vyprofilovala v 80. letech. Tehdy hrála jednu z rolí v telenovele Sousedé a díky singlům I Should Be So Lucky a Locomotion se stala popovou hvězdou. Její desky se prodávají po celém světě, ale hlavně v domovské Austrálii a ve Velké Británii, kde ji vyhlásili nejvlivnější celebritou. Podle Warner Music Australia prodala celosvětově přes 68 milionů desek.
Ve 2. polovině 90. let se od popu a diska odklonila k experimentálnějšímu repertoáru, což mnozí fanoušci nesli s nevolí. Po krátké pauze se k hudbě vrátila v roce 2000 s albem Light Years, plným výrazných popových hitů. O rok později uvedla úspěšný singl Can't Get You Out of My Head z alba Fever.

V roce 2005 jí byla diagnostikována rakovina prsu, kterou se podařilo vyléčit, a následoval další vrchol její kariéry. Díky albu Aphrodite z roku 2010 se stala po Michaelu Jacksonovi teprve druhým sólovým interpretem, který má album na 1. místě britské hitparády ve čtyřech dekádách.

Připomeňme, že Kylie se v říjnu podívá rovněž do Prahy, v rámci koncertní šňůry k albu Kiss Me Once zavítá 21. 10. 2014 do O2 areny…
Diskuze k článku  Krásná Kylie mění plány
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid