AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
satine150x150

Krásná Lucy Junk opět pro dobrou věc - Novinky ve světě erotiky

Krásná Lucy Junk opět pro dobrou věczpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásná Lucy Junk opět pro dobrou věc
Krásná Lucy Junk opět pro dobrou věc
09.03. 2015
Mezi fanoušky velice oblíbený pražský klub z Vršovic se rozhodl podpořit dobrou věc, když opět spojil své síly s bývalým kapitánem a brankářem týmu Radkem Sňozíkem. Klub do veřejné dražby věnoval dres současného kapitána klokanů, Josefa Jindřiška.

Zimní pauza v nejvyšší fotbalové lize skončila, a tak se na fotbalové stánky opět probudily k životu. Nejinak tomu bylo také u Botiče, kde se nachází legendární Ďolíček, stadion fotbalových Bohemians Praha 1905. Mimo fotbalových starostí tu hned zkraje jarní části sezony vznikla také myšlenka týkající se podpory dobré věci.

V pražském klubu Movie´s se uskutečnil 2. večer pro dobrou věc, který měl opět za úkol získat dostatek financí k možnému úspěšnému odjezdu dětí z dětského domova k moři do Itálii, kam již podruhé děti odcestují v září letošního roku. A právě k příležitosti konání tohoto večera vznikla spolupráce mezi oblíbeným brankářem, klokany a společností StockholmDream Production, která celou akci pořádá.
»Vše šlo velice rychle. S Radkem jsme se domluvili, zda by přijal roli patrona druhého večera pro dobrou věc a naštěstí souhlasil. Na klubu pak rychle zajistil zápasový dres, který kluci v kabině podepsali a vše mohlo vypuknout,« vysvětlila spolupráci tvář ALL Television, zpěvačka Lucy Junk.

Večer v pražských Holešovicích probíhal v příjemné atmosféře. Zpívalo se, tančilo se, losovala se tombola a jako hlavní hřeb večera moderátor Petr Vojnar převzal z rukou Radka dres, který byl následně použit do veřejné dražby, a který tak může vydražit kdokoliv, kdo má rád fotbal, Bohemians 1905 a nebo chce prostě jen podpořit dobrou věc.

»Já jsem také fotbalový brankář! Kdyby se v našem ročníku narodilo v Radkovo případě asi tak o 5 gólmanů méně a v mém případě tak o 150, mohli jsme teď být brankářská dvojice v nároďáku,« řekl vysmátý Vojnar.

Dres se po ukončení akce ještě jednou podíval na svůj domovský stadion u Botiče, když byl tentokrát oficiálně předán prostřednictvím klubu do rukou patrona Radka Sňozíka, kterému dres na hrací ploše, před začátkem zápasu 19. kola nejvyšší fotbalové soutěže mezi týmy Bohemians 1905 a 1. FK Příbram předal maskot klubu.

»Jsem rád, že jsem měl možnost podpořit dobrou věc. Myslím, že jsem patronství celkem zvládl. S lidmi jsme si na večeru v klubu Movie´s užili dost zábavy. Podpořit děti je krásná věc,« řekl s úsměvem oblíbený brankář.

Podporu dobré věci klub Bohemians zvládl na pomyslnou jedničku. Svým výkonem na hřišti zase udělal velikou radost svým fanouškům, kterých se sešlo přes 4 tisícovky a slavili vítězství nad Příbramí v poměru 3:1.

»Fanoušci mě skvěle přivítali, chtěl bych jim za to poděkovat. Jsem rád, že se to dnes takto povedlo a snad se podaří dres vydražit za co nejvyšší částku, aby si děti mohly užít moře,« dodal Sňozík.
Obrázky ke článku
Krásná Lucy Junk opět pro dobrou věcKrásná Lucy Junk opět pro dobrou věcKrásná Lucy Junk opět pro dobrou věcKrásná Lucy Junk opět pro dobrou věc
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid