AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
satine150x150

Krásné dívky rozzářily novou škodovku - Novinky ve světě erotiky

Krásné dívky rozzářily novou škodovkuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásné dívky rozzářily novou škodovku
Krásné dívky rozzářily novou škodovku
16.09. 2011
Mladoboleslavská Škodovka na letošním mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu představila ve světové premiéře designový koncept MissionL, který odhalí podobu šesté modelové řady. Ta se stane symbolem startu modelové ofenzívy české automobilky. Celkový dokonalý design stánku Škoda Auto doplnily Česká Miss World 2011 Denisa Domanská a Česká Miss Internet 2011 Aneta Grabcová.

Nový designový koncept MissionL odhaluje podobu mladoboleslavského kompaktního modelu. Jasně ukazuje, kterým směrem se bude v příštích letech značka ubírat. Světová premiéra ve Frankfurtu dává jasný signál, že společnost Škoda Auto momentálně jede na plný plyn. Každého půl roku hodlá na trh uvést nový vůz.

Linii nových vozů zdůraznily i krásné ženy. Společnost Škoda Auto opakovaně spolupracuje s vítězkami České Miss, jako například Českou Miss World 2011 Denisou Domanskou, Českou Miss Internet 2011 Anetou Grabcovou a Českou Miss vitalita 2010 Carmen Justovou. Denisa a Aneta, které byly pro letošní rok společností Škoda Auto vybrány pro prezentování nové modelové řady, měly na sobě speciálně pro tuto příležitost vytvořené bílé šaty návrháře Lukáše Lindnera, jenž navrhl šaty mimo jiné pro finálové klání Česká Miss 2011.

Značka Škoda si vybrala opravdu dobře. Právě tyto dvě dívky slaví úspěch nejen u nás, ale i ve světě. Aneta Grabcová například na slavném cyklistickém závodě Tour de France předávala ceny vítězům v průběhu slavnostního ceremoniálu a ze soutěže Miss Supranational konané v Polsku si domů odvezla umístění v TOP 20. Denisa Domanská se chystá na podzim reprezentovat Českou republiku na Miss World v Londýně a na svém kontě má spoustu zahraničních módních přehlídek.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Krásné dívky rozzářily novou škodovkuKrásné dívky rozzářily novou škodovkuKrásné dívky rozzářily novou škodovkuKrásné dívky rozzářily novou škodovkuKrásné dívky rozzářily novou škodovkuKrásné dívky rozzářily novou škodovkuKrásné dívky rozzářily novou škodovkuKrásné dívky rozzářily novou škodovkuKrásné dívky rozzářily novou škodovkuKrásné dívky rozzářily novou škodovku
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid