AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
spolecnik_150_150

Krásné dívky versus opice... - Novinky ve světě erotiky

Krásné dívky versus opice...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásné dívky versus opice...
Krásné dívky versus opice...
01.02. 2013
Již více než týden chytá bronz deset krásných dívek z Čech na Filipínách. Finalistky letošní České Miss se připravují na náročné finálové klání, ale také si na exotické dovolené užívají přírody. Například nenechavých opic.

Pobyt na Filipínách je pro mladé dívky nabitý zajímavým programem od začátku až do odletu zpět 5. února. Skupina přiletěla do hlavního města Filipín Manily přes Dubaj. V Manile je po příletu čekalo kromě focení a natáčení atmosféry této pulsující asijské metropole řada společenských akcí. Navštívily i školu pro nevidomé děti, kde předaly speciální hračky české výroby.

Z Manily skupina přeletěla na ostrov Palawan, který je známý nejen krásnými plážemi. Hlavní atrakcí, kterou finalistky navštívily je světově proslulá podzemní řeka. K víc než 8 km dlouhé jeskyni, která je právem na seznamu nových sedmi přírodních divů světa, se z městečka Puerto Princesa na ostrově Palawan vypravily za vydatného deště přes hory. Výlet však stál za to, odměnou jim byla nádherná zátoka s přírodním parkem, roztomilými opičími zlodějkami, číhajícími na turisty, kteří si neschovají včas brýle nebo fotografické aparáty. »Ty uličnice prý nejvíc ze všeho milují plasty. Zkoušely jsme se s nimi vyfotit, bylo to jen ovlásek, že ty sběratelky foťáků nezkusily obrat taky nás,« smály se dívky, které si návštěvu exotického ostrova doslova užívaly.

Opice však nebyla jediná zvířata, se kterými se v nádherném přírodním parku dívky setkaly, cestou k jeskyni je překvapili obří varani, které u nás přece jen člověk v parku běžně nepotká. Jeskyně zase byla plná netopýrů a prý i jedovatých vodních hadů.

Pokud chcete vidět víc, můžete se těšit na televizní spoty. Televizní diváci uvidí krásu dívek i Filipín především v kampani a ve finálovém večeru 23. března 2013 v přímém přenosu. Tehdy se na Prima Family rozhodne, která z finalistek letošního ročníku se stane královnou krásy.
Obrázky ke článku
Krásné dívky versus opice...Krásné dívky versus opice...Krásné dívky versus opice...Krásné dívky versus opice...Krásné dívky versus opice...Krásné dívky versus opice...
Diskuze k článku  Krásné dívky versus opice...
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid