AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
catering_150_150

Krásné herečky s kouzlem podzimu - Novinky ve světě erotiky

Krásné herečky s kouzlem podzimuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásné herečky s kouzlem podzimu
Krásné herečky s kouzlem podzimu
17.09. 2013
Léto už je nenávratně pryč, podzim klepe na dveře a tak je čas se na něj připravit. Přizpůsobit je potřeba nejen náš šatník, ale také líčení. A to dobře vědí i krásné české herečky Jitka Čvančarová a Barbora Poláková. Nenechaly se proto dlouho přemlouvat aby se staly tváří při představení nové kolekce spojené s profesionálním líčením značky Guerlain.

Také proto, že dekorativní kosmetika Guerlain patří mezi kosmetickou špičku a líčená rozhodně nemůže být kterákoliv celebrita. Světoznámá francouzská dekorativní kosmetika si vybírá jen určité typy. I proto se Jitka Čvančarová a Barbora Poláková, které si zástupce kosmetické značky vybral, rády odevzdaly do rukou profesionální make-up artistky.

Letošní celá podzimní kolekce Guerlain je zahalena do smyslné krajky, která podtrhla i dokonalou krásu herečky a moderátorky Jitky Čvančarové, která si teď užívá především roly maminky. »S výsledkem líčení jsem velice spokojená. Podzimní kolekce Guerlain mě přímo nadchla, už proto, že Francii a Paříž miluji,« komentovala práci make-up artistky Jitka a dodala: »Líčení je pro mou profesi důležité a každé ženě vlastně dodá potřebný šmrnc a krásu.«

Herečka, zpěvačka a textařka Barbora Poláková byla jako nová i proto, že musela kvůli natáčení sitcomu Marta a Věra pro ČT změnit barvu vlasů na hnědo! »Sama si červenou pusu nelíčím, dávám přednost jemnějším tónům, ale cítím se dobře. Navíc jsem si mohla nechat poradit, jak se vlastně teď jako bruneta mám líčit,« pochvalovala si Bára. Na změnu vizáže si Barbora našla čas i přes to, že teď mimo jiné účinkuje v muzikálu Lucie a připravuje svou první desku s Janem P. Muchowem. A nakonec nelitovala.
Obrázky ke článku
Krásné herečky s kouzlem podzimuKrásné herečky s kouzlem podzimuKrásné herečky s kouzlem podzimuKrásné herečky s kouzlem podzimuKrásné herečky s kouzlem podzimuKrásné herečky s kouzlem podzimu
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid