AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
hostes_150_150

Krásné ženě učaroval krásný zámek - Novinky ve světě erotiky

Krásné ženě učaroval krásný zámekzpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásné ženě učaroval krásný zámek
Krásné ženě učaroval krásný zámek
15.09. 2016
Zámek Fryštát, primátor Karviné Tomáš Hanzel a hejtman kraje Miroslav Novák hostili českou Miss Earth Kristýnu Kubíčkovou. Osmnáctiletá rodačka z Ostravy pojede republiku reprezentovat na světovou soutěž na podzim a do té doby by měla nasbírat maximum zkušeností s ekologickými projekty. Primátor Karviné Tomáš Hanzel slečnu seznámil například s anketou Stromy na přání, v níž si karvinští občané přáli, kam má město vysadit jaký strom, a zaujala ji také karvinská sakurová alej – ta vloni vyhrála soutěž Alej roku v ČR. Hejtman kraje Miroslav Novák se pak dočkal trochu těžších otázek souvisejících už s krajskými volbami.

Karviná také ekologicky jezdí – zaměstnanci města mají k dispozici dva malé elektromobily, jeden si slečna také vyzkoušela. Prohlídka zámku ukončila její návštěvu Karviné a jak sama řekla, město je krásné a zámek ji nadchnul.

Zámek Fryštát stojí v centru Karviné a nabízí několik prohlídkových okruhů: velký zámecký a menší Lottyhaus, plus tam máme malou galerii děl českých umělců 19. století. Nově také zámkem provází hraběnka Louisa Larisch- Wallersee, která bohužel doplatila na to, že tehdejšího korunního prince Rudolfa seznámila s Mary Vetserovou – oba pak spáchali sebevraždu a Rakousko-Uhersko bylo bez přímého dědice. Ale jinak se rod Larischů (později Larisch – Mönnichů) zapsal do historie města i zámku výhradně pozitivně, jejich panství vzkvétalo už před objevem uhlí, poté velmi zbohatli nejen na uhlí, ale také lázeňství, a investovali do rozvoje města i panství. K zámku patří velký unikátní více než 200 let starý park s výjimečnými dřevinami včetně několika památných stromů. Město do parku investovalo již desítky miliónů nejen do zeleně, ale také do jeho maximálního otevření veřejnosti a do nabídky volnočasových aktivit. Nyní se chystá přestavba tamního Dětského koutku (samozřejmě budou hrací prvky z ekologických materiálů).

Foto: ceskamiss.cz
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid