AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Krásné ženy a úspěšní muži na jednom fleku! - Novinky ve světě erotiky

Krásné ženy a úspěšní muži na jednom fleku!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásné ženy a úspěšní muži na jednom fleku!
Krásné ženy a úspěšní muži na jednom fleku!
27.02. 2012
Kumulace Miss, krásných žen a úspěšných mužů na volbě nejkrásnější fotoknihy roku dávala tušit, že se v Autoklubu ČR v Praze děje něco kolem krásy.
Mezinárodní soutěže o nejkrásnější Česko–slovenskou fotoknihu roku 2011 se mohl zúčastnit každý, kdo si zhotovil vlastní CeWe fotoknihu v období mezi červnem a listopadem loňského roku. Samotné finále bylo atraktivní již způsobem volby, a to vkládáním míčku do skleněných válců, čímž se volba stala doslova průhlednou. Kdyby došlo ke shodě v počtu míčků, právo rozhodnout měl předseda poroty. Do této funkce byl po roce opět ustanoven zpěvák a fotograf Peter Nagy a hvězdná porota ve složení Eliška Bučková, Iveta Lutovská, Jitka Válková, Jitka Nováčková, Veronika Machová, Carmen Justová, Iva Frühlingová, Vladivojna La Chia, Petr Jákl, Václav Noid Bárta se těžce rozhodovala, komu svůj míček přidělí.
Vítěznou fotoknihou s největším počtem jmenovek přítomných hostů se stala fotokniha od Zbyňka Šance s názvem a obsahem Krajina severovýchodních Čech.
Pod moderátorskou taktovkou Gábiny Partyšové při volbě vládlo veselí. Většina osobností si donesla na finále fotografie ze svého dětství ještě ve starých albech. Toto srovnání bylo markantním příkladem, jak nejen osobnosti, ale i nová alba a dnes již i fotoknihy za poslední roky »vyrostly« do krásy.
Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Krásné ženy a úspěšní muži na jednom fleku!Krásné ženy a úspěšní muži na jednom fleku!Krásné ženy a úspěšní muži na jednom fleku!Krásné ženy a úspěšní muži na jednom fleku!Krásné ženy a úspěšní muži na jednom fleku!Krásné ženy a úspěšní muži na jednom fleku!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid