AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
catering_150_150

Krásné ženy na plastice? Neuvěřitelné... - Novinky ve světě erotiky

Krásné ženy na plastice? Neuvěřitelné...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásné ženy na plastice? Neuvěřitelné...
Krásné ženy na plastice? Neuvěřitelné...
02.05. 2012
S velkým očekáváním a zvědavostí navštívily vítězky České Miss 2012 kliniku plastické chirurgie ESThÉ. Ocitly se v prostorách, do kterých díky svému půvabu nebudou muset jako pacientky ještě dlouho zavítat.


První kroky na klinice směřovaly samozřejmě za zakladatelem kliniky Doc. MUDr. Janem Měšťákem CSc. Ten si s chutí našel chvilku času mezi konzultacemi a děvčatům vyslovil velké uznání a obdiv. Tentokrát se děvčata, která si pomalu zvykají, jak se s nimi neustále lidé fotí, přála udělat na památku snímky s panem docentem.

Největší zážitky je čekaly na operačním sále. Nejprve se povinně musely všechny ze septických důvodů převléct do pracovního, to platilo i pro fotografa a hned bylo na sále veselo. Původní plán, jak jim lékaři MUDr. Libor Kment a MUDr. Karel Urban předvedou ukázku, jak se chystají na typické zákroky, vzal okamžitě za své. Jedna po druhé si ukořistily nástroje a nejprve donutily MUDr. Kmenta zalehnout na stůl a pak mu téměř odoperovaly nosní přepážku, odsály tuk a odstranily víčka. MUDr. Urban se tentokrát ubránil a následně si lékaři role vyměnili a asistovali dívkám a radili, jak se který zákrok provádí. Postupně všechna děvčata měla možnost poznat a zkusit některé zajímavosti a odborné fígle z plastické chirurgie.

O názor na plastické operace jsme požádali Českou Miss 2012 Terezu Chlebovskou: »Když jsem byla malá, měla jsem komplex, že mám tzv. orlí klafák a byla jsem rozhodnuta, že až vyrostu, nechám si ho zmenšit. Čím jsem starší tím jsem spokojenější a díky němu možná i zajímavější. Jen se mně to právě zde špatně říká, ale plastická chirurgie přišla o kšeft,« smála se Tereza.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Krásné ženy na plastice? Neuvěřitelné...Krásné ženy na plastice? Neuvěřitelné...Krásné ženy na plastice? Neuvěřitelné...Krásné ženy na plastice? Neuvěřitelné...Krásné ženy na plastice? Neuvěřitelné...Krásné ženy na plastice? Neuvěřitelné...Krásné ženy na plastice? Neuvěřitelné...
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid