AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
catering_150_150

Krásné ženy pokřtily tuningový kalendář - Novinky ve světě erotiky

Krásné ženy pokřtily tuningový kalendářzpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásné ženy pokřtily tuningový kalendář
Krásné ženy pokřtily tuningový kalendář
03.11. 2014
V pražském klubu LOCA Café Baru, nacházejícím se v těsné blízkosti řeky Vltavy, a také nádherného Karlova mostu křtily známé krasavice Olga Lounová s Nikol Zvěřinovou tuningový kalendář skupiny Girlstuning v rámci konání ALL TV párty.

Skupina Girlstuning je skupinou dívek, slečen a žen milujících rychlá, silná auta se zálibou jejich vylepšováním za pomocí vlastních sil. Z důvodu jejich letošního 10. výročí založení se dívky rozhodly vytvořit pro rok 2015 kalendář, ve kterém se nachází jejich vlastní vozidla a jako modelky k těmto vozům stály samotné jejich majitelky. V kalendáři však najdeme také 2 velice zajímavá vozidla, konkrétně Ford Mustang a vozidlo Dodge Viper, které byly k příležitosti focení zapůjčeny
milovníky tentokráte velice drahého pouličního »závodu« Diamond Race.

Titulní stránku kalendáře obstaralo již výše zmíněné luxusní vozidlo Ford Mustang s krásnou manželkou Petra Zvěřiny Nikol. »No já jsem takový ten zásadní milovník vozidel. Auto musí nejlépe být velké, plné chlupů a také trošku smrdět, aby v něm mohli jezdit také psi,« odpověděla vysmátá Nikol na dotaz moderátora večera Petra Vojnara ohledně její lásky k autům.

»Fotilo se v krásném prostranství na Strahově a bylo to zároveň jedno z mých nejrychlejších focení. Fotograf Vláďa byl velice šikovný,« pochválila Nikol fotografa kalendáře Vláďu Kočárníka.

Během večera byl Petrem Vojnarem zahájen druhý ročník »večerů pro dobrou věc«, během kterých slavní tuzemští sportovci věnují své sportovní artefakty do veřejné dražby a jejich následný výtěžek bude společností StockholmDream Production s.r.o již podruhé použit na zájezd dětí z dětského domova Hory sv. Kateřiny k moři do Itálie v roce 2015.

»S dětmi byla v Itálii veliká zábava. Snažily se vzdělávat, a i když měly prvotně ze svých moderátorských základů strach, tak se nakonec svých rolí zhostily velice dobře. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli jejich zájezd na moderátorský workshop do Itálie opakovat i v příštím roce,« řekla tvář ALL Television zpěvačka Lucy Junk. »Tímto bych chtěla poděkovat boxerským mistrům světa, Ondrovi Pálovi s Lukášem Konečným, že nás podpořili a darovali do dražby své rukavice,« dodala zpěvačka.

K vidění byla během večera kromě tuningové scény také módní přehlídka návrhářky Petry Bílské, která divákům předvedla na krásných modelkách svou kolekci nádherných šatů, ale také mladá krásná zpěvačka a herečka Petra Pudová. Ta všem přítomným pro změnu předvedla svůj hlas během
svého pěveckého vystoupení.

Těsně před koncem večera moderátor Petr Vojnar vyzval všechny přítomné členky skupiny Girlstuning, Nikol Zvěřinovou, ale také kmotru kalendáře zpěvačku Olgu Lounovou k uskutečnění hlavního bodu celého večera, ke křtu kalendáře. »Jsem moc ráda, že jsem dostala možnost stát se kmotrou takového krásného kalendáře. Všichni, kteří se na tvorbě kalendáře odvedli kus práce, a proto si zaslouží, aby byl kalendář úspěšný,« popřála kalendáři automobilová nadšenka Olga Lounová.

Foto: Marián Juskanin
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid