AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Krásné ženy překonaly strach - Novinky ve světě erotiky

Krásné ženy překonaly strachzpět

tisk TISK     email POSLAT
Krásné ženy překonaly strach
Krásné ženy překonaly strach
14.05. 2015
Mezi bezplatné dárce krve se nově řadí i Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová a moderátor Martin Čermák. Oba sebrali odvahu, překonali strach z jehel a připojili se k Vendule Svobodové a miskám Haně Věrné a Evě Čerešňákové v rámci tradičního bezplatného odběru známých tváří.

»Krev jsem darovala poprvé a myslela jsem, že to bude daleko horší. Překvapivě mě to nebolelo a po odběru jsem se cítila fajn. Ani jsem netušila, že se daruje téměř půl litru krve. Jsem ráda, že takovým skutkem mohu pomoci a plánuji dávat krev častěji,« prozradila ke svému prvnímu bezplatnému odběru krve Aneta.

Poprvé na transfúzní oddělení zavítal i sympatický moderátor Martin Čermák, který jako jediný reprezentoval mužské pohlaví. Obklopen příjemnými zdravotními sestřičkami a misskami si svůj odběr čtyřistapadesáti mililitrů v podstatě užil a věří, že i on se na transfúzní oddělení vrátí. »Určitě se rád přidám i příště. Bylo to úplně v pohodě, vůbec to nebolelo. Bylo to, jako když tě štípne komár a akorát vysaje trochu víc krve,« řekla se smíchem vycházející hvězda TV Nova.

»Těší mě, že si bezplatné odběry krve drží tradici a přidávají se jak pravidelní dárci, jako tentokrát Hanka či Vendula, tak prvodárci z řad známých tváří. Samozřejmě, ne každý je vhodným dárcem, ne každý najde odvahu, ale většina z těch, kteří se jednou k odběru odhodlají, se příště ochotně přidají znovu a společně podporujeme dobrou věc,« uvedla Eva Čerešňáková, která byla v minulosti tváří kampaně Českého červeného kříže právě na podporu bezplatného darování krve.

Foto: Tomáš Martinek
Obrázky ke článku
Krásné ženy překonaly strachKrásné ženy překonaly strachKrásné ženy překonaly strachKrásné ženy překonaly strachKrásné ženy překonaly strachKrásné ženy překonaly strach
Diskuze k článku  Krásné ženy překonaly strach
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid