AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

Křest plný krásných žen a sexy křivek! - Novinky ve světě erotiky

Křest plný krásných žen a sexy křivek!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Křest plný krásných žen a sexy křivek!
Křest plný krásných žen a sexy křivek!
30.08. 2012
To bylo slávy, krásných žen a rychlých aut! V úterý večer proběhla za účasti celebrit, médií a VIP klientů v restauraci Podolka (Podolské nábřeží – Přístav 1, Praha 4) první tisková konference luxusního pánského časopisu MENHOUSE.

Ve stejný den byl spuštěn internetový portál časopisu www.menhouse.cz, který pokřtila modelka Kateřina Sokolová šampaňským značky Pol Roger - výhradní dodavatel na britský královský dvůr (toto šampaňské bylo na svatbě prince Wiliama s Kate). Bylo představeno vedení časopisu i redakce a poté se slova ujal šéfredaktor Ivo Mikolášek. Pak následovala volná zábava.

Celá akce proběhla v luxusním stylu, nechyběl červený koberec, celebrity Alice Bendová a Andrea Kerestešová, příjezd moderátorky Nikol Moravcové a ostatních celebrit a modelek v jaguáru, krásné hostesky Menhousky v oblečcích značky Obsessive, vystavená auta Lamborghini Gellardo a Aston Martin V8, kvalitní vína, grilovaná masíčka či plavba po Vltavě.

Mediální skupina Menhouse a.s., jejíž vlajkovou lodí je časopis Menhouse a portál www.menhouse.cz, disponuje třemi tištěnými tituly (Domino, Byty domy zahrady, Menhouse) s 200.000 čtenáři. Dále internetovými portály s měsíční návštěvností 400 000 uživatelů a skupinami na sociální síti Facebook, kde máme přes milion fanoušků.

Ivo Mikolášek (šéfredaktor): »Pro naši cílovou skupinu chceme být rádcem, který za naše čtenáře vše vyzkouší a poté jim poradí, jak kvalitně investovat své peníze od delikátního jídla, po adrenalinové zážitky, kvalitní obleky, luxusní dovolené a drahá auta. Lahodit oku každého muže budou v decentním stylu svlečené nádherné ženy. Samozřejmostí jsou zajímavé články a reportáže. Časopis MENHOUSE poradí muži-gentlemanovi, který si nechce jen hrát, jak si ulehčit život.«Obrázky ke článku
Křest plný krásných žen a sexy křivek!Křest plný krásných žen a sexy křivek!Křest plný krásných žen a sexy křivek!Křest plný krásných žen a sexy křivek!Křest plný krásných žen a sexy křivek!
Warning: imagecreatefromjpeg(): gd-jpeg, libjpeg: recoverable error: Premature end of JPEG file in /data/web/virtuals/121600/virtual/www/domains/espolecnice.cz/class/image.class.php on line 40

Warning: imagecreatefromjpeg(): 'data/novinky/1173_7.jpg' is not a valid JPEG file in /data/web/virtuals/121600/virtual/www/domains/espolecnice.cz/class/image.class.php on line 40

Warning: imagecopyresampled() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/121600/virtual/www/domains/espolecnice.cz/class/image.class.php on line 149
Křest plný krásných žen a sexy křivek!
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid