AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
queens_150_150

Kristelová je po rozvodu bez dcery - Novinky ve světě erotiky

Kristelová je po rozvodu bez dceryzpět

tisk TISK     email POSLAT
Kristelová je po rozvodu bez dcery
Kristelová je po rozvodu bez dcery
05.09. 2012
Kateřina Kristelová, Eva Decastelo, Míša Maurerová, Ivana Jirešová a Míša Nosková vyrazily na nákupy do nového ateliéru zdravého obouvání SANTÉ. Všechny slavné maminky si společné odpoledne náramně užily, a zatímco vybíraly boty pro své ratolesti a vyměňovaly si rodičovské zkušenosti, jejich děti se bavily hrou na schovávanou mezi regály. Jen Katka Kristelová a Ivana Jirešová byly trochu posmutnělé, protože nemohly vzít své dcery s sebou.
Kateřina Kristelová zavítala na otevíračku bez dvouleté dcery Claudie. »Mám za sebou zdlouhavý rozvod, který jsme tento týden konečně definitivně vyřešili. Tatínkovi Claudinky příští týden končí sportovní prázdniny, a proto jsme se dohodli, že si malou ještě pár dní užije,« vysvětlila Kristelová, která si v Santé vybrala několik dárků pro svou rodinu, a to včetně babičky. »Moje babička už myslí především na pohodlí. Tady se mi ale podařilo skloubit pohodlnou, zdravotní a zároveň slušivou obuv dohromady,« dodala půvabná moderátorka.
Na své si v útulném obchůdku Santé přišla také sympatická herečka Míša Maurerová, která přišla s tříletými dvojčátky Pepíkem a Magdalénkou. »Děti už chodí do školky, tak je pro mě někdy náročné všechno sladit, ale nakonec se všechno povedlo a já jsem ráda, že jsem dorazila. Domů si odnášíme několik krásných botiček. Magdička je velká parádnice, a tak si jedny boty vybrala sama a už je nepustila z ruky,« smála se Maurerová.
»Jsem ráda, že se v Praze otevírá obchod se zdravotnickou obuví. Moje dcera musí v těchto botách chodit a doposud jsem měla trochu problém něco takového sehnat. Jsem opravdu nadšená z tak velkého výběru, tady si jistě nakoupíme na celou sezonu,« pochvalovala si pro změnu Ivana Jirešová, která se před několika dny vrátila z dlouhé dovolené u moře. »Divadelní prázdniny jsem využila k jednomu velkému odpočinku a hlavně jsem se naplno věnovala Sofii, která se už moc těší do školy,« dodala oblíbená seriálová herečka.
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid