AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
hostes_150_150

Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem... - Novinky ve světě erotiky

Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem...
Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem...
03.04. 2011
Moderátorka a pohledná maminka Kateřina Kristelová dostala prestižní nabídku na focení sexy fotek do pánského časopisu a na odvážnějších fotkách bude pózovat i se svým manželem, hokejistou Martinem Tůmou.
Focení atraktivního páru, který vychovává půlroční Claudii, proběhne již v dubnu a Katka se rozhodla předvést se v co nejlepší formě a bez jakýchkoliv kilogramů navíc.
Kristelová úspěšně bojuje s kilogramy a půl roku po porodu se jí podařilo zhubnout celkem šest kilogramů ve spolupráci s centrem bezbolestné liposukce.
»Těsně před porodem jsem měla patnáct kilogramů navíc, a i když jsem osm kilo nechala v porodnici, ostatní kila mi zůstala. Krátce po porodu jsem to neřešila, Claudinka pro mě byla to nejdůležitější a nebyl důvod myslet na přehnané diety. V lednu jsme ale i s manželem dostali zajímavou nabídku na společné focení pro pánský magazín, a tak jsem se rozhodla s těmi kilogramy navíc pořádně zatočit. Upravila jsem si jídelníček, začala jsem chodit na kavitaci a na doporučení paní Pristašové jsem to doplnila vhodnými doplňky stravy,« odkrývá tajemství svých ladných křivek Kristelová.
Nesmírně sexy pózování pro pánský časopis proběhne rok po svatbě Kristelové a Tůmy a manželé se na společné focení těší. »Martin má radost, že můj boj s kilogramy byl úspěšný a dieta i návštěvy kliniky Slim&GO měly smysl. Při hubnutí mě manžel velmi podporoval a fotky, které vzniknou, budou v období ročního výročí naší svatby. Rádi si přitom svatební focení připomeneme a na focení se oba dva těšíme,« prozradila Katka, které mateřství nesmírně prospívá a současně se teď chlubí krásnou postavou.
Obrázky ke článku
Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem...Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem...
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid