AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
catering_150_150

Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem... - Novinky ve světě erotiky

Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem...
Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem...
03.04. 2011
Moderátorka a pohledná maminka Kateřina Kristelová dostala prestižní nabídku na focení sexy fotek do pánského časopisu a na odvážnějších fotkách bude pózovat i se svým manželem, hokejistou Martinem Tůmou.
Focení atraktivního páru, který vychovává půlroční Claudii, proběhne již v dubnu a Katka se rozhodla předvést se v co nejlepší formě a bez jakýchkoliv kilogramů navíc.
Kristelová úspěšně bojuje s kilogramy a půl roku po porodu se jí podařilo zhubnout celkem šest kilogramů ve spolupráci s centrem bezbolestné liposukce.
»Těsně před porodem jsem měla patnáct kilogramů navíc, a i když jsem osm kilo nechala v porodnici, ostatní kila mi zůstala. Krátce po porodu jsem to neřešila, Claudinka pro mě byla to nejdůležitější a nebyl důvod myslet na přehnané diety. V lednu jsme ale i s manželem dostali zajímavou nabídku na společné focení pro pánský magazín, a tak jsem se rozhodla s těmi kilogramy navíc pořádně zatočit. Upravila jsem si jídelníček, začala jsem chodit na kavitaci a na doporučení paní Pristašové jsem to doplnila vhodnými doplňky stravy,« odkrývá tajemství svých ladných křivek Kristelová.
Nesmírně sexy pózování pro pánský časopis proběhne rok po svatbě Kristelové a Tůmy a manželé se na společné focení těší. »Martin má radost, že můj boj s kilogramy byl úspěšný a dieta i návštěvy kliniky Slim&GO měly smysl. Při hubnutí mě manžel velmi podporoval a fotky, které vzniknou, budou v období ročního výročí naší svatby. Rádi si přitom svatební focení připomeneme a na focení se oba dva těšíme,« prozradila Katka, které mateřství nesmírně prospívá a současně se teď chlubí krásnou postavou.
Obrázky ke článku
Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem...Kristelová: Sexy fotky pro pánský časopis. I s manželem...
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid