AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
queens_150_150

Lady GaGa je sexem posedlá schizofrenička - Novinky ve světě erotiky

Lady GaGa je sexem posedlá schizofreničkazpět

tisk TISK     email POSLAT
Lady GaGa je sexem posedlá schizofrenička
Lady GaGa je sexem posedlá schizofrenička
09.08. 2013
Britský deník The Sun přináší rozsáhlý článek o tom, že se ze Stefani Germanottové stala Lady GaGa i v soukromí. Zpěvačka prý žije mezi přáteli a příbuznými stejně excentricky, jak ji znají fanoušci z pódia a veřejných vystoupení. List opírá své texty o výpovědi blízkých osob, podle nichž slavná Newyorčanka trpí poruchou osobnosti a stala se sexem posedlým maniakem.

"Rajcovní popová superstar se změnila v požíračku chlapů, jejíž bizarní a ujeté chování ohrožuje její kariéru," cituje The Sun blízkého spolupracovníka Lady GaGy.

„Naprosto přišla o zdravý rozum," míní o sedmadvacetileté hvězdě jiný zdroj.

Přestože byla Stefani zakomplexovanou holkou, GaGa je dnes sebevědomou požíračkou chlapů. „Tahá si do postele chlapy a nosí extravagantní GaGa kostýmy. Miluje sex tam, kde jí hrozí, že ji někdo uvidí. Nepřijímá odpověď ne od chlapa, který se jí zalíbí a jehož se rozhodne mít,“ tvrdí blízcí spolupracovníci americké zpěvačky.

Její bývalý přítel Luc Carl se dočkal jedné z písní. Pocty si ale dlouho neužil. Stačilo, aby se při natáčení klipu v jeho roli objevil herec Taylor Kinney. GaGa po něm okamžitě vyjela a s Carlem se hned rozešla.

„Natáčela promo k písni v Lukově domovském městě v Nebrasce, on byl přítomen, a ona najala Taylora, aby Luka hrál. Podváděla ho s mužem, který ho hrál v tom klipu, a pak mu dala kopačky. Taylor měl přítelkyni, ale GaGa mu řekla, že ji to nezajímá. Bere si, co chce, protože může… Je posedlá muži. Pro chlapa udělá cokoli, aby ho dostala,“ cituje The Sun přátele hudební hvězdy.

GaGa jako dospívající dívka prý také hodně pila alkohol a byla silně závislá na kokainu.
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid