AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Lady GaGa: parfém s vůní spermatu - Novinky ve světě erotiky

Lady GaGa: parfém s vůní spermatuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Lady GaGa: parfém s vůní spermatu
Lady GaGa: parfém s vůní spermatu
01.02. 2011
Americká popová hvězda Lady GaGa svými excentrickými nápady rozhodně nešetří. Tím je známá, ovšem teď překvapila úplně maximálně!

Čtyřiadvacetiletá zpěvačka, která už se mj. neváhala obléci do obřího kondomu nebo vystupovat nahá na pódiu, tentokrát oslovila návrháře vůní Rada Houraniho. A dala mu jasný recept: nová dámská vůně, která bude trhat pomyslné žebříčky prodejnosti, nesmí připomínat květiny, ale něco jiného: pánské sperma! »Ta tělesnost tam musí být cítit,« řekla prý Lady GaGa.

Otázkou je, kolik mužů se právě na tuto vůni naláká. A jestli by parfém, který bude distribuovat kosmetický gigant Coty Inc., neměl být určen spíš pro muže, balící slečny, které rády kouří a polykají...
Obrázky ke článku
Lady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatu
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid