AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
followme150x150

Lady GaGa: parfém s vůní spermatu - Novinky ve světě erotiky

Lady GaGa: parfém s vůní spermatuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Lady GaGa: parfém s vůní spermatu
Lady GaGa: parfém s vůní spermatu
01.02. 2011
Americká popová hvězda Lady GaGa svými excentrickými nápady rozhodně nešetří. Tím je známá, ovšem teď překvapila úplně maximálně!

Čtyřiadvacetiletá zpěvačka, která už se mj. neváhala obléci do obřího kondomu nebo vystupovat nahá na pódiu, tentokrát oslovila návrháře vůní Rada Houraniho. A dala mu jasný recept: nová dámská vůně, která bude trhat pomyslné žebříčky prodejnosti, nesmí připomínat květiny, ale něco jiného: pánské sperma! »Ta tělesnost tam musí být cítit,« řekla prý Lady GaGa.

Otázkou je, kolik mužů se právě na tuto vůni naláká. A jestli by parfém, který bude distribuovat kosmetický gigant Coty Inc., neměl být určen spíš pro muže, balící slečny, které rády kouří a polykají...
Obrázky ke článku
Lady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatuLady GaGa: parfém s vůní spermatu
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid