AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
spolecnik_150_150

Lady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnácti - Novinky ve světě erotiky

Lady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctizpět

tisk TISK     email POSLAT
Lady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnácti
Lady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnácti
03.03. 2011
Ačkoli se populární americká zpěvačka Lady GaGa netají vřelým aktuálním vztahem k sexu, vždy tomu tak nebývalo.

Zatímco dnešní mládež na první sexuální zážitek často nečeká ani do patnácti, GaGa si počkala do sedmnácti. Přesto se jí její »poprvé« nelíbilo. »Bylo to naprosto hrozné. Otřesný zážitek... A až do nějakých 22 let mi přišel sex strašný. Brala jsem sex jako vyjádření vlastní zranitelnosti, a to mě odpuzovalo,« vysvětlila čtyřiadvacetiletá zpěvačka.
Obrázky ke článku
Lady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctiLady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctiLady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctiLady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctiLady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctiLady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctiLady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctiLady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctiLady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctiLady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctiLady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnáctiLady GaGa prozradila: O panenství jsem přišla v sedmnácti
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid