AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Larissa Riquelme touží být nahá za každou cenu - Novinky ve světě erotiky

Larissa Riquelme touží být nahá za každou cenuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Larissa Riquelme touží být nahá za každou cenu
Larissa Riquelme touží být nahá za každou cenu
07.07. 2010

Paraguayská modelka Larissa Riquelme opět vzbudila rozruch. Před čtvrtfinálovými zápasy mistrovství světa prohlásila, že když šampionát vyhraje její vlast, poběží přes město nahá.

To už se bohužel nestane. Dívka, která na sebe upozornila tím, jak fandila Paraguayi s mobilem ve svém obřím výstřihu, držela smutek poté, co její zemi vyřadili Španělé. Ale jen krátce. Vzápětí už opět ožila a zdá se, že její striptýz je spíše jejím velkým přáním - a to za každých okolností. Běh v rouše Evině prý nastane i tehdy, když MS ve fotbale vyhraje Španělsko.

Ale klid. Třeba to zase Larissa změní, až vypadnou i oni. Jestli by nebylo lepší, aby svůj kousek udělala rovnou, bez jakýchkoli podmínek.

Když po něm tak touží...

Obrázky ke článku
Larissa Riquelme touží být nahá za každou cenuLarissa Riquelme touží být nahá za každou cenuLarissa Riquelme touží být nahá za každou cenuLarissa Riquelme touží být nahá za každou cenuLarissa Riquelme touží být nahá za každou cenuLarissa Riquelme touží být nahá za každou cenuLarissa Riquelme touží být nahá za každou cenuLarissa Riquelme touží být nahá za každou cenuLarissa Riquelme touží být nahá za každou cenuLarissa Riquelme touží být nahá za každou cenuLarissa Riquelme touží být nahá za každou cenuLarissa Riquelme touží být nahá za každou cenu
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid