AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
livechat150x150

Ledecký s nahými ženami: ostuda! - Novinky ve světě erotiky

Ledecký s nahými ženami: ostuda!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Ledecký s nahými ženami: ostuda!
Ledecký s nahými ženami: ostuda!
17.08. 2010

Janek Ledecký chtěl na Slovensku znovu odstartovat svoji hvězdnou kariéru - ale se zlou se potázal. Televize Markíza musela divákům dokonce omlouvat za zpěvákovo vystoupení s nahými ženami.

Ledecký svůj největší hit Proklínám nazpíval s nejpopulárnější slovenskou moderátorkou současnosti Adelou Banášovou. A tak ho představil při Dni otevřených dveří na Markíze. Za přítomnosti dětí a jejich rodičů tancovaly vedle nového pěveckého dua úplně nahé a pomalované dívky. Ledecký to omlouval tím, že je lepší, když má vedle sebe nahé múzy než tlusté chlapy. Televize však pro to neměla pocohpení...

"TV Markíza považuje vystoupení pana Ledeckého za velmi nevhodné. Ví, že Den otevřených dveří navštěvují rodiny s dětmi. Proto nás jeho doprovodný program, o kterém náš štáb neměl informace, zaskočil, Všem návštěvníkům se omlouváme," uvedla podle čas.sk mluvčí TV Markíza Olga Dúbravská.

Obrázky ke článku
Ledecký s nahými ženami: ostuda!Ledecký s nahými ženami: ostuda!Ledecký s nahými ženami: ostuda!Ledecký s nahými ženami: ostuda!Ledecký s nahými ženami: ostuda!Ledecký s nahými ženami: ostuda!Ledecký s nahými ženami: ostuda!Ledecký s nahými ženami: ostuda!Ledecký s nahými ženami: ostuda!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid