AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Lékaři radí: žádný skupinový sex! - Novinky ve světě erotiky

Lékaři radí: žádný skupinový sex!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Lékaři radí: žádný skupinový sex!
Lékaři radí: žádný skupinový sex!
06.02. 2009

Skupinový sex, gang bang, sex ve třech, výměna partnerek apod. Slova, která většinou lákají hlavně muže, ale nezřídka kdy i ženy. Jenže lékaři varují: dejte si na podobné hrátky pozor!

Zvláště tehdy, když na pořádný »grupáč« vezmete svého partnera. Často se stává, že pak jeden, druhý, nebo dokonce oba nerozdýcháte pocit, že si to váš protějšek užíval před vašimi zraky s jiným (jinou). "Zdálo se mi, že se jí to líbilo s jiným chlapem víc než se mnou. Podle toho, jak hlasitě vzdychala. Ona říkala totéž na mou adresu, a tak jsme se od té doby pořád jen hádali a podezírali. Výsledkem byl rozchod," řekl osmadvacetiletý Martin D. No a podobnou zkušenost má řada párů...

"Pokud nějakému páru zevšedněl jeho »běžný« sexuální život natolik, že hledá inspiraci v sexu skupinovém, je to již na počátku, před samotnou realizací nápadu, známka nějakého »skřípání" ve vztahu. Tím pádem je náchylnost k rozchodu daleko větší i bez účasti na párty," domnívá se MUDr. Václav Ptáček z ON Clinic. A zdá se, že uhodil hřebíček na hlavičku. Takže rada zní: pokud jdete na skupinový sex, pak nejlépe bez svého stálého partnera či partnerky...

Obrázky ke článku
Lékaři radí: žádný skupinový sex!Lékaři radí: žádný skupinový sex!Lékaři radí: žádný skupinový sex!Lékaři radí: žádný skupinový sex!Lékaři radí: žádný skupinový sex!Lékaři radí: žádný skupinový sex!Lékaři radí: žádný skupinový sex!Lékaři radí: žádný skupinový sex!Lékaři radí: žádný skupinový sex!Lékaři radí: žádný skupinový sex!Lékaři radí: žádný skupinový sex!Lékaři radí: žádný skupinový sex!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid