AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
followme150x150

Leoš Mareš a »misska« Eva si střihli půlmaraton - Novinky ve světě erotiky

Leoš Mareš a »misska« Eva si střihli půlmaratonzpět

tisk TISK     email POSLAT
Leoš Mareš a »misska« Eva si střihli půlmaraton
Leoš Mareš a »misska« Eva si střihli půlmaraton
28.06. 2016
Oblíbený český moderátor neustále překvapuje. Po bravurních tanečních výkonech v televizním pořadu se dal na běhání a doběhl do cíle již třetího závodu. Tentokrát byl součástí půlmaratonu v Olomouci.

Bez tréninku si však na celou trasu závodu v délce dvaceti jedna kilometrů netroufl, a tak běžel v týmu s vicemiss Evou Čerešňákovou. Ta už v Praze jednou půlmaraton uběhla celý. V Olomouci běžela Eva prvních deset kilometrů, Leoš si zaběhl druhou půlku trati a dobíhal tak štafetový běh do cíle. Tropické víkendové teploty běžcům energie nepřidaly, ale i tak doběhl tým známých tváří do cíle v čase 2 hodiny a 15 minut.

Leoše podporovali nejen přihlížející, ale samotní běžci na trati, se kterými zvládal průběžně vtipkovat. V cíli na něj čekali jeho nejbližší. »V Olomouci jsem nebyl sám. Přijel mi fandit můj syn Kuba a nenechala si to ujít ani moje maminka, přijela kvůli tomu až z Berouna,« prozradil Mareš, který běžel v barvách charitativní akce Dejme dětem šanci a netajil se tím, že nijak netrénoval.

»Naposledy jsem běžel závěrečný úsek štafety na pražském maratonu, od té doby jsem neběžel. Zastávám teorii, že trénink vyčerpává, a tak jsem raději šetřil síly na samotný běh v Olomouci,« vtipkoval ještě před závodem moderátor.

Do běhu dal tým maximum a i přes horko a vyčerpání se v závěru těšil z výsledku. Předtím, krátce po doběhu do cíle, ještě Leoš vysílením prohlásil konec své běžecké kariéry, což určitě nemyslel zcela vážně. Eva Čerešňáková, která kromě týmového běhu působila na sportovní události i jako reportérka živého vysílání, zprostředkovávala divákům první minuty po doběhu Mareše do cíle. Tomu se po tom, co opět popadl dech, vrátil úsměv na tvář i smysl pro humor.

»Na to, že Leoš vůbec netrénoval, podal úžasný výkon. Přitom zvládl bavit lidi, rozdávat autogramy a dělat kliky! To horko bylo náročné a přesto, že já pravidelně běhám a běhání mě nesmírně baví, jsem sama měla co dělat, abych to zvládla. Atmosféra byla skvělá, ale sama jsem po doběhu na desátý kilometr a předání štafety Leošovi nahlas prohlásila nikdy více!« vzpomíná Eva Čerešňáková, která to nemyslela vážně a těší se již nyní na další události běžecké ligy. Přes léto se však plánuje věnovat psaní své druhé knihy.

Foto: RunCzech
Obrázky ke článku
Leoš Mareš a »misska« Eva si střihli půlmaratonLeoš Mareš a »misska« Eva si střihli půlmaratonLeoš Mareš a »misska« Eva si střihli půlmaratonLeoš Mareš a »misska« Eva si střihli půlmaratonLeoš Mareš a »misska« Eva si střihli půlmaratonLeoš Mareš a »misska« Eva si střihli půlmaraton
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid