AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
hostes_150_150

Léto odešlo? Nesmutněte! Dejte si sexík - a bude dobře - Novinky ve světě erotiky

Léto odešlo? Nesmutněte! Dejte si sexík - a bude dobřezpět

tisk TISK     email POSLAT
Léto odešlo? Nesmutněte! Dejte si sexík - a bude dobře
Léto odešlo? Nesmutněte! Dejte si sexík - a bude dobře
06.10. 2011
Jste smutní z toho, že léto odešlo? Budou vám chybět spoře oděné dívky na ulicích i u vody? A především outdoorový sex? Nezoufejte! Máme recept na to, jak si užít milostných radovánek i v zimě.

Proč by ne? Nejlepší je otevřít některý slevomat. Pokud nemáte přítelkyni, doporučujeme www.sexseslevou.cz. Najdete tam plno slev na erotická dobrodružství - a ještě něco navíc.

Pokud ale máte stálou přítelkyni (a to samé platí naopak i pro ženy a dívky, které mají přítele), radíme vám využít nabídek na nějaký pobyt na zámku nebo v luxusním hotelu, kterými se to na slevomatech jen hemží. Ideální je pobyt s postelí s nebesi nebo u krbu. Objednejte si šampus, zapalte svíčky (nebo kupte stínové lampy, kdyby vám svíčky zakázali) a pusťte se do sexíku s romantickou vášní. Uvidíte, že i manželky, které to normálně chtějí mít hned za sebou, budou toužit po promilované noci a prosebně volat »ještě!«.

Že je venku hnusně? Kdo by si na to vzpomněl!? Z tohoto zážitku budete žít celou zimu. Uvidíte...
Obrázky ke článku
Léto odešlo? Nesmutněte! Dejte si sexík - a bude dobřeLéto odešlo? Nesmutněte! Dejte si sexík - a bude dobřeLéto odešlo? Nesmutněte! Dejte si sexík - a bude dobřeLéto odešlo? Nesmutněte! Dejte si sexík - a bude dobře
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid