AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
livechat150x150

Letošní korunku České Miss předá Ornella Muti - Novinky ve světě erotiky

Letošní korunku České Miss předá Ornella Muti zpět

tisk TISK     email POSLAT
Letošní korunku České Miss předá Ornella Muti
Letošní korunku České Miss předá Ornella Muti
08.03. 2013
Každý rok sedá v porotě České miss i mezinárodní hvězda. Letos jí bude italská herečka Ornella Muti, jedna z nejkrásnějších žen světa. Ta také ozdobí hlavu letošní nejkrásnější dívky vítěznou korunkou. Ovšem na jméno vítězky České Miss 2013, kterou zvolí 23. března v přímém přenosu na Prima Family televizní diváci, si ještě musíme počkat.

Účast celosvětově známé osobnosti v porotě jediné soutěže krásy je už tradicí. V minulých ročnících přijali pozvání například Alain Delon, Ivana Trumpová, Jean Claude Van Dam a Claudia Cardinale. »Těší mě, že osobnost světového filmu a krásná žena, jakou Ornella Muti bezesporu je, přijala naše pozvání a že ji můžeme přivítat na finále České Miss 2013,« říká ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Český divák zná Ornellu Muti především jako nádhernou filmovou hvězdu, její fanoušci ji mohli naposledy vidět v loňském roce ve filmu Woodyho Allena Do Říma s láskou. »Těším se na její pohled na soutěž a finalistky a věřím, že pro dívky bude velkou inspirací,« dodává Michaela Maláčová.

Jedna z nejkrásnějších žen světa, italská herečka Ornella Muti se narodila 9. března 1955 v Římě jako Francesca Romana Rivelli. Už ve čtrnácti letech jí režisér Damiano Damiani obsadil do hlavní role mafiánského dramatu Nejkrásnější manželka (1970).

Čtenáři časopisu Class zvolili v roce 1994 Ornellu Muti nejkrásnější ženou světa. Její první dcera Naike Rivelli jde ve stopách slavné matky, je úspěšnou modelkou a herečkou.
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid