AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

Levný azyl: živá voda těla i ducha! - Novinky ve světě erotiky

Levný azyl: živá voda těla i ducha!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Levný azyl: živá voda těla i ducha!
Levný azyl: živá voda těla i ducha!
16.10. 2013
Hledáte hodinový hotel, kde si to můžete rozdat v diskrétním prostředí ve dvou? Užít si vášně a zase jít, ale s nabitými baterkami po živelném sexu?

Pokud ano, máme pro vás jeden dobrý tip, a to nejen na nadcházející Vánoce, ale vlastně pro každý další den, kdy si chcete dopřát intimní blízkosti a přiložit další polínko pod plápolající oheň vašeho vztahu.

Náš tip se jmenuje »Levný azyl« a už díky tomuto názvu je řečeno mnohé. Provozovatelé na Praze 4 nabízejí levný, přesto však velice luxusní, azyl pro milence, ale i třeba pro manžele, kteří chtějí oživit romantiku a vášeň svého vztahu, nebo si zkrátka jen přejí užít intimity ve dvou, bez dětí či prarodičů, což se jim v prostředí domova bohužel nepoštěstí.

Říká se, že nejlepší dárek pro zamilované, je dát sebe sama. A pro tento případ je tu »Levný azyl« v kteroukoli denní či noční hodinu. Na kratší dobu, ale třeba i na celou noc.
S romantikou okamžiku souvisí i vířivá vana pro dva, která v kombinaci se skleničkou sektu v ruce dokáže navodit tu správnou atmosféru, po které touží naše srdce i těla. A kdo má vedle sebe neposlušný protějšek, může využít i něco netradičního - středověkou mučírnu…

V nabídce luxusně zařízených apartmánů jsou dva typy - V.I.P. a standard. První typ stojí 350 Kč na hodinu, druhý 300 Kč na hodinu - a liší se samoobslužným barem, který mnozí rovněž ocení. V případě delších než hodinových pobytů provozovatelé nabízejí náležité slevy, takže v případě potřeby nemusí zůstat u pouhé hodiny. Pohodlné parkování před objektem je zajištěno, takže nezbývá než zarezervovat si svůj »levný azyl« a vyzkoušet chvíle romantiky i vášně.

A především v soukromí a diskrétním prostředí na okamžik zahnat všechny každodenní myšlenky někam do kouta, na chvíli se zastavit v hektické době a užít si relaxace těla i ducha. Vřele doporučujeme! Bude to jako živá voda, uvidíte…

Více na: www.levnyazyl.cz
Obrázky ke článku
Levný azyl: živá voda těla i ducha!Levný azyl: živá voda těla i ducha!Levný azyl: živá voda těla i ducha!Levný azyl: živá voda těla i ducha!Levný azyl: živá voda těla i ducha!Levný azyl: živá voda těla i ducha!
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid