AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

Liška a Poláková - neuvěřitelná psychárna - Novinky ve světě erotiky

Liška a Poláková - neuvěřitelná psychárnazpět

tisk TISK     email POSLAT
Liška a Poláková - neuvěřitelná psychárna
Liška a Poláková - neuvěřitelná psychárna
20.10. 2016
Herecký pár Liška - Poláková se nesetkali tentokrát před filmovou kamerou ani na prknech co znamenají svět, ale před objektivem fotografa Petra Kurečky.

Pro kalendář Proměny 2017 s tématem »Slavné filmové plakáty« se Pavel proměnil v šíleného spisovatele Jacka Torrance a Bára se převtělila v jeho ženu Wendy k filmu Osvícení v originále Shining.
Pavel se tváří hrozivě, že i fotograf si udržuje znepokojený odstup, a když se podíváme na absolutně autentickou Báru Polákovou, která vypadá, že by se v ní nejlepší chirurg nožem, který drží v ruce ani krve nedořezal, po zádech všem v ateliéru přeběhl mráz.

Na otázku jak se cítila při focení plakátu kultovního filmu Osvícení, kde máte v očích strach a v ruce nůž nám Bára odpověděla: »Byla to sranda. Rozhodně jsem při focení necítila ani strach ani nebezpečí, moc jsme si to užili. A že jsem měla hrát strach z Pavla? Z něho jsem nikdy strach neměla a doufám, že ani nikdy mít nebudu. To spíš strach o něj než z něj... Projekt Nadace Archa Chantal jsem již znala. Do kalendáře Pavel už jednou fotil a moc se mi ten nápad a koncept líbil. Moje nejoblíbenější proměny jsou asi paní Vlasta Chramostová jako Winston Churchill a sama paní Chantal jako Kloboučník.«

Pavel Liška ke své postavě Jacka Nicholsona řekl: »Jack Nicholson je... Jack Nicholson!!! Líp to říct neumím. Vůbec to nebylo lehký ten jeho šílenej výraz nějak trefit. Je tak šílenej, že buď sem se přiblížil těm očím a pak mi zas neštymovala huba, a když jsem jakž takž trefil hubu, tak ty oči zas byly úplně mimo. No a Kalendář Proměny znám a mám ho rád roky. Navíc jsem kdysi měl tu čest vyzkoušet si Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku.«

Jestli se večer, po tomto focení, Pavel vrátil domů a pronesl hlasem Nicholsona - »jsem doma, lásko«, určitě bych nechtěla být v Bářině kůži.

Kromě Elišky Balzerové, kterou jste mohli vidět jako Alžbětu II, Pavla Lišky a Báry Polákové, budete moci vidět v Kalendáři Proměny 2017 zakladatelku Nadace Archa Chantal herečku Chantal Poullain, Ivanu Chýlkovou, Marthu Issovou, Pavlu Tomicovou, Kláru Issovou, Kláru Melíškovou, Annu Geislerovou, Ondřeje Vetchého, Michala Dlouhého, Jana Cinu a Vavřince Hradílka.

Foto: Kalendář Proměny 2017, Petr Kurečka a Kalendář Proměny 2017, Michal Kratochvil
Obrázky ke článku
Liška a Poláková - neuvěřitelná psychárnaLiška a Poláková - neuvěřitelná psychárnaLiška a Poláková - neuvěřitelná psychárnaLiška a Poláková - neuvěřitelná psychárnaLiška a Poláková - neuvěřitelná psychárnaLiška a Poláková - neuvěřitelná psychárna
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid