AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
queens_150_150

Lucie Kovandová na operaci - Novinky ve světě erotiky

Lucie Kovandová na operacizpět

tisk TISK     email POSLAT
Lucie Kovandová na operaci
Lucie Kovandová na operaci
19.07. 2013
Jste na 100% spokojeni se svým vzhledem nebo byste na sobě něco rádi trošku změnili?

Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová našla odvahu, aby vyřešila drobnost, která ji ale už od puberty trápila a kterou se naučila dovedně maskovat. Řekli bychom, že nádherná dívka, která je jednou z vítězek soutěže krásy, takové starosti mít nemůže, ale někdy jde hlavně o pocit a Lucka už nechtěla řešit, zda když na přehlídkovém mole jde o krásné šaty, neřeší publikum při pohledu na její vyčesané vlasy spíš odstávající uši. Lucie se tedy odhodlala a podstoupila drobný zákrok – přišití ušních boltců. O poslední krůček k dokonalosti se postaral na klinice plastické chirurgie Esthé MUDr. Karel Urban. Výkon byl v lokálním znecitlivění a trval přibližně hodinu, Lucka nic necítila a byla v pohodě, protože jí pan doktor vše vysvětlil a po celou dobu operace si povídali. Protože už 2. září odletí Lucka na světovou soutěž Miss World do Indonésie, už se nemusí bát, až jí tam vyčešou vlasy nahoru a těší se i na obyčejný culík, který teď bude nosit s velkou chutí.

Foto: klinika Esthé/ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Lucie Kovandová na operaciLucie Kovandová na operaciLucie Kovandová na operaciLucie Kovandová na operaciLucie Kovandová na operaciLucie Kovandová na operaci
Diskuze k článku  Lucie Kovandová na operaci
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid