AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
neon-club-_150x150

Madalena Joao si užila velkolepou párty! - Novinky ve světě erotiky

Madalena Joao si užila velkolepou párty!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Madalena Joao si užila velkolepou párty!
Madalena Joao si užila velkolepou párty!
21.09. 2012
Jedna z nejlepších zpěvaček českého showbyznysu Madalena Joao, která se narodila v roce 1993 v Brně, avšak několik let vyrůstala v Angole, odkud pochází její otec, pokřtila před několika dny svoje první sólové CD s názvem Cantora. Na svůj debut si musela počkat 13 let!
Poprvé na sebe Madalena, absolventka střední zdravotnické školy, výrazněji upozornila v šestnácti letech, kdy vystupovala s převzatým repertoárem od různých světových zpěvaček (Whitney Houston, Mariah Carey, Lauryn Hill, Celine Dion, atd). V roce 2000 se objevila na obrazovkách TV Nova v pořadu pro začínající zpěváky a zpěvačky Rozjezdy pro hvězdy. V této soutěži dvakrát zvítězila a dostala se do finále. Před lety natočila několik písní s raperem Patrickem, kterého po čase nahradil její bratr Pluto, známý z první série reality show VyVolení.
Vydání sólového alba, které vydala společnost Zoretti, oslavila Madalena v Balu baru poblíž stanice tramvaje Krejcárek. Kromě nádherného výhledu na Prahu a skvělého rautu potěšila hosty především úžasným pěveckým vystoupením, během kterého zazněla i píseň od nedávno zesnulé královny popu Whitney Houston. Večírek obstojně moderovala stále štíhlejší a krásnější zpěvačka Míša Nosková, jež rovněž pochází z Brna.
Obrázky ke článku
Madalena Joao si užila velkolepou párty!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid