AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
queens_150_150

MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu! - Novinky ve světě erotiky

MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!zpět

tisk TISK     email POSLAT
MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!
MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!
18.03. 2013
MagicLove je tak nenápadný, že ho lze velice snadno považovat a vydávat za běžnou součást domácnosti – taburetku.

O mnohoúčelnosti tohoto LOVERATORu nemůže být sporu. Kromě zpestření vašeho sexuálního života skýtá vskutku mnoho využití.

Tento produkt je ve své složené formě naprosto kompaktní s ostatním vybavení ložnice či obýváku. Působí naprosto pohodlně, prostorně, je měkký ale pevný, přitom se však přizpůsobí vašim potřebám. Každého tak vybízí, ba přímo láká, aby se na něj usadil. A ty, kdo vědí, že sezení na něm je jen ztráta času, svádí k tomu, dělat na něm mnohem více. Tajemství bývají sladká a o tomto to platí dvojnásob. Představte si, jak Vás vzruší pouhý fakt, kdy někdo, je tak blízko vašeho imtimna a přece tak daleko odhalení. Jak si vybavujete vše, co jste na ní minulé noci prováděli a co by tomu řekli vaši přátelé, kdyby věděli, co víte jen vy. A jaký by to možná byl skandál, kdyby Vás přistihli při něčem tak nemravném. To je přeci jedno z nejsilnějších afrodiziak, kdy se Vám prohloubí dech, zrychlí tep a kůže hoří. Pak už budete mít jen jeden cíl. Rychle vyprovodit Vaši návštěvu z domu, abyste to mohli co nejdříve znovu rozbalit.

Doporučujeme: LOVERATOR MagicLOVE umístit kdekoliv v prostoru svého domova a pak se bavit chválou vašich přátel nad designem a pohodlností této taburetky, na které právě sedí, aniž by cokoliv tušili.

Více na: www.loverator.cz/produkty/magiclove/
Obrázky ke článku
MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!MagicLove: objevte to pravé kouzlo sexu!
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid